Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Anša un Montas Klintsonu jaunā grāmata – pilna ar kaku stāstiem!

Ansis Klinstons ar sievu ik gadu īpašā veidā atzīmē savu iepazīšanos

Dziedātājs Ansis Klintsons ar sievu Montu īstenojuši sen lolotu ieceri – klajā nākusi grāmata, kas līdz malām pilna ar… kaku stāstiem, šonedēļ vēsta izdevums "Privātā Dzīve".

"Grāmata ["Kaku stāsti"] nav par to, kā labāk atbrīvot vēderu. Tā ir par to, ka dažādās situācijās ar vēdera iziešanu vienkārši nepaveicās," stāsta Monta.

Klintsoni esot centušies izcelt saulītē latviešu asprātību un spēju tikt galā ar dīvainiem atgadījumiem.

Viņi grāmatā apkopojuši gan savus, gan viņiem uzticētus stāstus par dažādām kutelīgām dzīves situācijām.

Mēs neesam kaku fani, šo vārdu grāmatas nosaukumā esam ielikuši pancīguma dēļ.

Līdzīgi kā britu pankroka grupa "Sex Pistols" savā nosaukumā ielikusi vārdu sekss.

Mums ir teikts, ka rakstīt grāmatu par ko tādu ir reputācijas pašnāvība. Pagaidām gan man neviens koncerts nav atcelts,

smaidot atklāj dziedātājs.

Anša sieva neslēpj, ka ideja apkopot stāstus dzimusi vēl pirms pāra laulībām. Kopš brīža, kad dzima ideja par stāstu apkopošanu, pagājuši 18 gadi.

"Visu laiku to atlikām, jo šķita – nav īsti, kad nodarboties ar tādām muļķībām," saka Ansis. Kad Monta pavasarī palikusi bez darba, viņa beidzot ķērusies pie grāmatas veidošanas.

Ieceri par tās tapšanu paātrinājusi arī izdevniecības atsaukšanās, tā bijusi gatava palīdzēt Klintsonu veikumu ātri nogādāt līdz lasītājiem.


Grāmata jau pieejama lasītājiem!

Vairāk lasiet izdevuma "Privātā Dzīve" 11. novembra numurā!

klintsone/Instagram

klintsone/Instagram

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas