Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Dziesmas, dejas un sporta paraugdemonstrējumi: Rīgā 1. jūnijā notiks vērienīgs Bērnu dienas festivāls

Bērni. Foto: Unisplash

Bērni. Foto: Unisplash

Ar lielkoncertu, kurā uzstāsies vairāk nekā 600 bērnu un jauniešu no visas Latvijas, 1.jūnijā, Vecrīgā, Doma laukumā, notiks Bērnu dienas festivāls - par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai un vasaras brīvlaika sākumam. Šo vērienīgo pasākumu bērnu godināšanai rīko vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv", atbalsta Bērnu aizsardzības centrs un Rīgas valstspilsētas pašvaldība.

Bērnu dienas festivālu atklās labklājības ministrs Uldis Augulis un dienas garumā uzstāsies dažādi kolektīvi - būs skatāmi daudzveidīgi deju žanri, dziedātāji, mūzikas instrumentu ansambļi un pat cīņas un citi sporta veidi. "Bērnu un jauniešu liekkoncerts būs patiesi krāšņs - bērni rādīs savas prasmes un arī iespējas, kur un ko var mācīties. Piemēram, uzstāsies bērnu un jauniešu pūtēju orķestris, zvanu ansamblis, koklētāji, akordeonisti, kā arī dziedātāji. Būs skatāmas arī dažādu novirzienu dejas, piemēram, tautiskās dejas, hiphops, steps, sporta dejas, laikmetīgās dejas un pat karsējmeiteņu šovs. Tāpat gaidāmi akrobātikas priekšnesumi, cirks, dronu un hokeja paraugdemonstrējumi, kapoeiras cīņas mākslas šovs un citas uzstāšanās," Bērnu dienas programmu atklāj festivāla rīkotāja, vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Iepriekš Bērnu dienas festivāls risinājās Esena Pārdaugavas dārzos, bet nu tas ir pārcēlies uz Vecrīgas sirdi - Doma laukumu, kas 1.jūnijā - Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā - būs pilnībā pārvērsts par svētku vietu bērnu atpūtai, rotaļām, priekam, smiekliem un bērnības svinēšanai.

Skatuves programma norisināsies no pulksten 11 līdz 17, to vadīs aktieris Oskars Florencs-Vīksne, reperis Ozols un grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons kopā ar bērniem un jauniešiem. Lielkoncerts noslēgsies ar grupas "Citi zēni" uzstāšanos - no pulksten 16 līdz 17.

Pasākuma mērķis ir godināt bērnus un vērst sabiedrības uzmanību bērnu vajadzībām un atbalstam, tāpēc gaidāms ne vien lielkoncerts un grupas "Citi zēni" uzstāšanās, bet arī daudzveidīgas aktivitātes, kas piepildīs visu Doma laukumu. Piemēram, drošības zonā varēs apgūt, kā sniegt pirmo palīdzību sev un draugam, ja piedzīvota kāda trauma, iesaistīties eksperimentos varēs kopā ar RTU Zinātkāres centru "Futurimo Rīga", Bērnu aizsardzības centra stendā varēs uzzināt par atbalsta iespējām ģimenei, izmēģināt Uzticības tālruni darbībā un atpazīt dažādas emocijas, tāpat gaidāmas stafetes un dažādas spēles, kurās laimēt gardas balvas.

Bērni. Foto: Unisplash

Bērni. Foto: Unisplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas