Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Jaunums: MyFitness podkāsts “Bez svariem” par veselību un sportu

MyFitness podkāsts “Bez svariem”

MyFitness podkāsts “Bez svariem”

Ir viegli atlikt modinātāja zvanu, lai pavārtītos gultā mazliet ilgāk. Tik pat viegli un patīkami ir ik vakaru ļauties omulīgā dīvāna valdzinājumam un pastiept roku pēc mīļākā našķa. Tomēr nekas nav tik viegli kā atrast kārtējo atrunu, kāpēc šodien neaiziet uz treniņu.

Atceries, nav tāda pareizā laika, kad sākt par sevi rūpēties. Ir nepieciešams saņemties un sākt darīt, kas nebūt nav vienkārši. Labākais veids, kā uzsākt ceļu uz veselīgāku ikdienu ir pārskatīt savu ēdienkarti, ikdienas paradumus un, protams, kustēties. Regulāras fiziskās aktivitātes ir ļoti svarīgs solis vispārējās fiziskās veselības un emocionālās labklājības veicināšanā, tāpēc ir labi, ja brīdī, kad tevi pārņem slinkuma sajūta un tā vien gribas ieritināties siltā plediņā pie TV ekrāna, apkārt ir pozitīvi un motivējoši cilvēki, kas rosina kustēties. Iespējams labākā vieta, kur meklēt šādus domu biedrus ir sporta zāle. Bet ko darīt, ja vēl neesi sporta kluba biedrs un tev šādu cilvēku apkārt nav?

Pieredzējuši viesi, vērtīgi stāsti un vajadzīgā motivācijas deva

Lai veidotu padziļinātu izprati par kustības nepieciešamību ikdienā, par fizisku aktivitāšu būtisko ietekmi uz veselību un ilgdzīvi, sporta klubs MyFitness ir radījis jaunu un vērtīgu podkāstu “Bez svariem”, kurā MyFitness sertificētie un izglītotie treneri, kopā ar aktīvākajiem MyFitness komūnas biedriem, kā arī citiem viedokļa līderiem ir gatavi dalīties savās zināšanās un pieredzē ar ikvienu, kas gatavs klausīties un kustēties.

Katra jaunā MyFitness podkāsta epizode sniegs ieskatu saturošās diskusijās ar fitnesa profesionāļiem, uztura speciālistiem un sportistiem par dažādām ar veselību un sportu saistītām tēmām. No treniņu rutīnas un uztura norādījumiem līdz garīgās labsajūtas nozīmei vispārējās veselības uzlabošanā – MyFitness podkāsts “Bez svariem” piedāvā plašu tēmu klāstu, ar mērķi veidot veselu un stipru sabiedrību.

Neatkarīgi no tā, vai vēl tikai esi savas sporta rutīnas meklējumos, vai esi pieredzējis fitnesa entuziasts, kurš meklē jaunus izaicinājumus, MyFitness podkāstā ikviens atradīs ko noderīgu. Praktiski padomi, pētījumos balstīta informācija, īstenojamas stratēģijas un pārbaudītas vērtības 40 minūšu garās epizodēs 2 reizes mēnesī.

Tev nav jābūt svarcēlājam, lai būtu vesels

Zini, ka sporta zāles nav radītas tikai svarcēlājiem un cilvēkiem ar “sešpakām”, tā ir vieta jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem, kur aktīvi izkustēties un sasniegt savus veselības un fitnesa mērķus. Uzsāc savu ceļu kopā ar MyFitness – lielāko Baltijas sporta klubu tīklu, kas nodrošina plašas fizisko aktivitāšu iespējas 13 lokācijās Rīgā (MyFitness Sky&More, Domina, Galleria Riga, Imanta, Zolitūde, Dzelzava, Alfa, Aleja, Upītis, Sāga, Rīga Plaza un Spice).

MyFitness sporta klubi saviem biedriem piedāvā:

  • Plašu grupu nodarbību – sākot ar klasisko aerobiku, jogu, zumbu, pilatēm un boksu, līdz augstas intensitātes nodarbībām ar velotrenažieriem un spēka vingrinājumiem. MyFitness grupu nodarbību piedāvājumā iekļautas arī īpašas nodarbības jauniešiem, topošajām māmiņām un senioriem.
  • Iespēju sportot profesionāla trenera pavadībā ar pielāgotu treniņu plānu, atbilstošu vingrinājumu slodzi tavām vajadzībām, kā arī iespēju apmeklēt privātu fizisko aktivitāšu un uztura konsultāciju, kur iegūt noderīgu informāciju par veselīgu uzturu un efektīviem treniņiem.
  • Visas MyFitness sporta klubu trenažieru zāles ir aprīkotas ar plašu trenažieru klāstu, kas sadalīti kardio, spēka, brīvo svaru un funkcionālo treniņu zonās. Pēc katra treniņa, ikvienu sportotāju sagaida sauna.

Ja tev nepieciešams neliels grūdiens vai jādzird skarbais patiesības vārds, pievieno MyFitness podkāstu "Bez svariem" savai plejlistei un neļauj dīvānam sevi apturēt!

MyFitness podkāsts “Bez svariem”

MyFitness podkāsts “Bez svariem”

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas