Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas tev jāzina par karnevāla tērpu nomu?

Lai kārtīgi nosvinētu Jauno gadu un aizvadītu veco, cilvēki cenšas atrast skaļāko ballīti, labāko vietu salūta vērošanai un gardāko šampanieti. Protams, neiztikti arī bez krāšņākā tērpa, lai citiem vēl ilgi būtu ko atcerēties un pašam būtu prieks vērot pasākumā uzņemtās bildes. Taču, kur atrast kleitu, uzvalku vai īpašo tērpu, kas atbildīs balles tematikai?

Tērpu noma ir labākā izvēle vienreizējam tematiskajam pasākumam! Ja līdz šim tev nav bijusi pieredze ar tērpu nomas servisu, tad šeit noteikti atradīsi atbildes uz visiem saviem jautājumiem!

Cik maksā karnevāla tērpa noma?

Lai izvairītos no pārtērēšanās, visprātīgāk būtu nomāt tērpu. Karnevāla tērpi parasti tiek ņemti uz 1-3 dienām personīgajā lietošanā, tāpēc izmaksas svārstās no 10 līdz 30 eiro par tērpu, kas ir nesalīdzināmi lētāk, nekā tērpu individuāli pasūtīt pie šuvēja vai iegādāties kādā vairumtirdzniecības veikalā.

Vai karnevālu tērpu vietā iespējams iznomāt aksesuārus, kas papildinās jau mājās esošo tērpu?

Protams! Iespējams nomāt dažādus sīkumus, piemēram, boa, spalvas, bikšturus, tauriņus, žabo, parūkas, spieķus, cimdus, vēdekļus, diadēmas, kroņus, saulessargus, maskas un daudz ko citu!

Vai jāmaksā, ja nomātais tērps saplīsis?

Jā, parasti par nomātu tērpa sabojāšanu jāmaksā. Summa atkarīga no bojājuma lieluma. Lai izvairītos no sabojāšanas, visa vakara gaitā jācenšas izvairīties no asiem stūriem un priekšmetiem uz kuriem varētu uzplēst tērpu, savukārt, lai vizuāli nenotraipītu tērpu, izvairies no krāsojošiem dzērieniem un ēdieniem, kā arī nelieto dezodorantu, kas atstāj pēdas, smaržas, kas varētu atstāt pleķus.

Vai ar tērpu kopā nāk arī parūka vai piemērotas austiņas?

Jā. Tērps pie klientiem nonāk pilnā komplektācijā, tas nozīmē, ka tas ir atstrādāts līdz mazākajai detaļai. Zaķim līdzi nāks ne tikai bodijs, bet arī zaķa austiņas un ļipa, Sniegbaltītei nāks klāt arī melno matu parūka.

Vai nomātu parūku drīkst ieveidot ar matu veidošanas līdzekļiem vai taisnotāju, gofrētāju, lokšķērēm?

Nomātu parūku vari ķemmēt un ieveidot ar sprādzītēm vai matu gumijām, taču no matu lakas vajadzētu izvairīties, jo pastāv ļoti liela iespēja sabojāt parūku. Tas pats attiecas arī uz matu veidošanas iekārtām – ja neesi pārliecināts, ka parūku varēsi atdot atpakaļ tādu, kādu to paņēmi, labāk neriskē! Ja parūka tiek sabojāta, arī par to jāmaksā soda nauda.

Idejas bērnu tērpiem

Bērni var pārtapt:

  • Pasaku tēlos, piemēram, Sarkangalvītē, Šrekā, Pinokio, Alisi Brīnumzemē
  • Dzīvniekos, piemēram, lapsā, lācī, sunī, govī
  • Supervaroņos, piemēram, Betmenā, Supermenā, Melifesentā, Kaķsievietē
  • Fantāziju tēlos – rūķis vai feja
  • Cirks – virves dejotājs/-a vai klauns

Idejas pieaugušo tērpiem

Ziemas sezonā iespējams pārtapt par Sniegbaltīti, Ziemassvētku vecīti vai Sniega karalieni

Kino mīļi var pārģērbties par musketieri, Merlinu Manro vai Čārliju Čaplinu

Vēsturniekiem un senās modes cienītājiem patiks baroka, rokoko, renesanses un ampīra stila tērpi. Var izmēģināt arī princešu kleitas, mūku vai bruņinieku tērpus. Nedaudz tuvāk mūsdienām jau būs disko tērpi.

Mūžīgajiem pasaules ceļotājiem piestāvēs dažādo kultūru tērpi, piemēram, mūsu pašu latviešu tautas tērpi – tautiskie svārki, linu krekli un bikses, sarafāni, vestes, vai ārpus Latvijas robežām esošie – kovboji, indiāņi, spāņi, bavārieši, austrumu tērpi, čigāni, grieķi, skoti.

pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas