Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kuras iestādes šodien strādās un kuras ne?

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Šodiena, 29. maijs, valstī ir oficāla svētku diena par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Kas šodien strādā un kas ne? Lasi apkopojumā.

Visas PMLP nodaļas pirmdien slēgtas

Svētku brīvdienas dēļ pirmdien slēgtas visas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) nodaļas.

PMLP izplatītā informācija liecina, ka saskaņā ar svētdien Saeimā pieņemto lēmumu par grozījumiem likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām", visas PMLP nodaļas šodien ir slēgtas.

Izņēmums ir Rīgas 1.nodaļa, kas apkalpos tikai tos klientus, kuri veikuši iepriekšēju pierakstu.

Kā ziņots, Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Sociālajos tīklos šāds parlamenta lēmums izpelnījies ļoti neviennozīmīgu vērtējumu - no vienas puses, cilvēkiem it kā ir prieks par brīvdienu, bet no otras puses, tiek norādīts, ka šāds pēdējā brīža lēmums rada lielu haosu un ir vērtējams kā politisks populisms.

Kā ziņots, Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām.

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Tamperē, ar 4:3 papildlaikā pieveicot ASV, uzvarēja pasaules čempionāta mačā par bronzas medaļām.

Rīgas bērnudārzi un skolas šodien nestrādās, bet centralizētie eksāmeni notiks

Rīgas bērnudārzi un skolas šodien nestrādās, izņemot mācību iestādes, kurās notiks centralizētie eksāmeni, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Centralizētie eksāmeni skolās norisināsies, kā plānots un centralizēto eksāmenu norisē iesaistītajiem darbiniekiem darbs tiks apmaksāts atbilstoši svētku dienas tarifam.

Rīgas skolās, kuras neorganizē eksāmenus, ir noteikta brīvdiena.

Pašvaldība ir arī sazinājusies ar Rīgas skolu un bērnudārzu ēdinātājiem, ēdināšanas pakalpojumi tiks atcelti. Šodienas laikā ēdinātāji platformā "Pusdienlaiks" atcels pakalpojuma nodrošināšanu.

Vilcieni un reģionālie autobusi pirmdien kursēs pēc darbadienu kustības saraksta

Vilcieni un reģionālie autobusi pirmdien kursēs pēc darbadienu kustības saraksta, teikts AS "Pasažieru vilciens" publiskotajā paziņojumā.

Arī Autotransporta direkcijas pārstāvji aģentūrai LETA norādīja, ka reģionālais sabiedriskais transports - autobusi un vilciens - brauks atbilstoši darbadienu kustību grafikiem.

Jau vēstīts, ka arī Rīgas sabiedriskais transports pirmdien kursēs kā darbdienās, taču autotāvvietas būs bez maksas.

Svētku brīvdienas dēļ atceltas visas pirmdien paredzētās tiesas sēdes

Svētku brīvdienas dēļ atceltas visas pirmdien paredzētās tiesas sēdes.

Informācija oficiālajā tiesu portālā liecina, ka, ņemot vērā, ka Saeima pirmdienu, 29.maiju, pasludinājusi par svētku dienu, šodien tiek atceltas visas tiesas sēdes.

Par pārceltajām tiesas sēdēm ar lietas dalībniekiem tiesas sazināsies tuvākajās dienās.

Lielākās slimnīcas pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes neatcels

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS), Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes neatcels.

"Apzināmies, ka Bērnu slimnīcas pacienti, viņu vecāki, kā arī mūsu slimnīcas ārsti un pārējais slimnīcas personāls, ir rūpīgi plānojuši vizītes, paredzētās procedūras un pakalpojumus, tādēļ 29.maijā visas ieplānotās vizītes un citi ārstniecības pakalpojumi notiks, kā plānots," teikts BKUS paziņojumā.

"29.maijā slimnīcas darbs notiek plānotajā kārtībā - pacientu vizītes pie speciālistiem un uz izmeklējumiem netiek pārplānotas," vēsta Stradiņa slimnīca.

Arī Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsver, ka pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes netiks atceltas.

Tāpat Rīgas Dzemdību nams uzsver, ka ārstniecības pakalpojumus pirmdien sniegs ierastajā kārtībā.

Arī Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca strādā kā ierasts.

https://twitter.com/ALoskutovs/status/1663038978843344898

Līdzīgi arī Valsts asinsdonoru centrs izplatījis paziņojumu, uzsverot, ka "asins pārliešanai brīvdienu nav", tādēļ notiks visi plānotie izbraukumi un donori tiks gaidīti visās pieņemšanas vietās ierastajā laikā.

CSDD pirmdien apkalpos klientus

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) pirmdien apkalpos klientus atbilstoši ierastajam darbalaikam, teikts direkcijas paziņojumā.

CSDD informē, ka pirmdien CSDD apkalpos klientus klientu apkalpošanas centros un tehniskās apskates stacijās visā Latvijā saskaņā ar ierasto darbalaiku pirmdienās.

Rīgas sabiedriskais transports kursēs kā darbdienās, bet stāvvietas būs bez maksas

Šodien Rīgas sabiedriskais transports kursēs kā darbdienās, bet stāvvietas būs bez maksas, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".

29.maijā sabiedriskais transports kursēs kā darba dienā un par braucienu jāmaksā kā ierasts.

Savukārt par autostāvvietu izmantošanu nav jāmaksā. Ja nauda par autostāvvietu tiks samaksāta, to būs iespējams atgūt.

"Swedbank"

https://twitter.com/SwedbankLatvia/status/1663045357201235969

Svētku brīvdienā nedarbojas VSAA klientu apkalpošanas centri un konsultatīvais tālrunis

Šodien, svētku brīvdienā, visā Latvijā nestrādās Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras klientu apkalpošanas (VSAA) centri.

VSAA aģentūru LETA informēja, ka valstī noteiktajā svētku brīvdienā nedarbojas arī konsultatīvais tālrunis.

Aģentūras pārstāvji rīt, 30.maijā, sazināsies ar klientiem, kuri bija pierakstījušies šodien klātienes apmeklējumam, un vienosies par citu pieņemšanas laiku.

Arī Nacionālā veselības dienesta apkalpošanas centri Rīgā un reģionos šodien ir slēgti, teikts iestādes izplatītajā paziņojumā. Iedzīvotāji Eiropas veselības apdrošināšanas kartes (EVAK) aicināti pieteikt attālināti.

VID klientu apkalpošanas centri pirmdien ir slēgti

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centri pirmdien ir slēgti, aģentūru LETA informēja VID pārstāvji.

Iedzīvotājus, kuriem bija pieraksts apkalpošanai klātienē 29.maijā, VID pieņems trešdien, 31.maijā. Ar šiem klientiem otrdien, 30.maijā, VID sazināsies individuāli.

VID Konsultatīvie tālruņi pirmdien nedarbojas, bet bez izmaiņām visus VID pakalpojumus var saņemt elektroniski, Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).

VID Muitas kontroles punkti strādā bez izmaiņām diennakts režīmā. Vienīgais izņēmums ir Šķirotavas muitas kontroles punkts, kurā pirmdien klientus neapkalpos.Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas