Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sāremā salas lepnums – Pangas klintis

Pangas klintis – Sāremā dabas brīnums ar adrenalīna devu

"Atrasts Baltijā" vadītāji ir ieradušies Sāremā, lai apskatītu vienu no salas iespaidīgākajiem dabas objektiem – Pangas klintis. Raidījuma komanda uzsver, ka "atbraukt uz Sāremā un neapmeklēt šo vietu būtu īsts grēks, jo klintis ir viens no ievērojamākajiem salas dabas brīnumiem".

Pārgājiens gar klinšu malu sagādāja gan elpu aizraujošus skatus, gan adrenalīna pilnus mirkļus. Sākotnēji bija iecerēts lejup nokāpt ar virves palīdzību un no citas puses atgriezties augšā, taču paisums liedza šo plānu īstenot. Dažās vietās ceļu aizšķērsoja ūdens, un komanda bija spiesta atkāpties, atstājot klinšu kāpienu nākamajai reizei.

Klintis, lai arī skaistas, slēpj sevī arī riskus. "Ļoti daudzviet redzams, ka nobrukuši akmeņi un pat veseli bluķi. Vietām šķiet, ka puskalns ir noslīdējis," atzina komanda, piebilstot, ka šādos apstākļos ar bērniem noteikti vajadzētu būt īpaši uzmanīgiem.

Pēc vairāku kilometru gājiena, lietus un vēja komanda nolēma doties atpakaļ uz Kuresāri, kur atkal devās uz jau iemīļoto indiešu restorānu. "Pēc šāda pārgājiena rīsi, nūdeļi un kebabi garšoja īpaši labi," piebilda vadītājs.

Šajās dienās Sāremā parādījusi visdažādākās savas sejas – no dabas varenības līdz cilvēku izturības pārbaudījumiem. "Katru reizi sala ir citāda, bet vienmēr sniedz jaunas emocijas," atzina komanda.

Lasi arī!

Šauļu vecākajā aptiekā "Valerionas" tiek ražota nopelniem bagāta kosmētika

"Rūta" šokolādes muzejs atklāj pārsteidzošus faktus par saldumu pasauli

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Atrasts Baltijā"

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Atrasts Baltijā"

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas