Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Šonedēļ notiks Latvijas Fermentēšanas entuziastu festivāls

Foto: Freepik

Foto: Freepik

No šodienas līdz piektdienai, 25.jūlijam, notiks Latvijas Fermentēšanas entuziastu festivāls.

Festivāla laikā notiks vairāki pasākumi. Tostarp Rīgā šodien un otrdien, 22.jūlijā, pasākumu studijā "Viesistaba" notiks divas fermentēšanas meistarklases.Savukārt ceturtdien, 24.jūlijā, un piektdien, 25.jūlijā, festivāla pasākumi notiks Ventspils novada Ances ciemā, sociālajā uzņēmumā "Ances dabas māja".

Festivāla rīkotāji skaidro, ka fermentēšana jeb dārzeņu, piena un graudu produktu apstrāde ar dabīgajām baktērijām vienkāršos mājas apstākļos ir kļuvusi par populāru brīvā laika pavadīšanas veidu.

Tāpat tas ir svarīgs veids, kā saglabāt un sagatavot dabīgos pārtikas produktus, lai tie palīdzētu uzlabot cilvēka veselību.


Foto: Freepik

Foto: Freepik

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas