Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Tele2": Sakaru tīkla noslodze pie Brīvības pieminekļa hokejistu sveikšanas laikā bija lielāka nekā Jaunā gada svinībās

Mobilie, Foto:1188.lv

Mobilie, Foto:1188.lv

Mobilā sakaru tīkla noslodze Brīvības pieminekļa apkārtnē, sagaidot Latvijas hokeja izlasi no Pasaules čempionāta hokejā, bija lielāka nekā Jaunā gada svinību laikā, aģentūrai LETA pavēstīja "Tele2" sabiedrisko attiecību vadītājs Latvijā Oskars Fīrmanis.

"Tā kā Brīvības pieminekļa apkārtnē bija pulcējies ļoti liels skaits hokeja izlases atbalstītāju un daudz no tiem vēlējās pieslēgties televīzijas tiešraidei, kā arī aktīvi izmantoja sociālos tīklus, lai dalītos ar emocijām, mobilā sakaru tīkls noslodze bija ļoti liela," sacīja Fīrmanis.

Arī mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" korporatīvo un sabiedrisko attiecību vadītāja Una Ahuna-Ozola aģentūrai LETA apstiprināja, ka novērota par 50% lielāka bāzes staciju noslodze Brīvības pieminekļa apkārtnē.

Vienlaikus viņa norādīja, ka "Bite Latvija" radio tīklā atvēra papildu 3G pārklājumu, lai klātesošajiem atvieglotu iespēju sazvanīties.

Pēc Ahunas-Ozolas teiktā, šobrīd situācija ir stabilizējusies.

Savukārt "Latvijas mobilā telefona" (LMT) pārstāvis Valdis Jalinskis aģentūrai LETA norādīja, ka globāli sakaru traucējumi tīklā nav novēroti, bet, protams, pie Brīvības pieminekļa vērojama būtiski lielāka sakaru noslodze nekā ikdienā un citos svētkos.

"Esam palielinājuši tīkla jaudu tuvākajā apkārtnē, bet aicinām cilvēkus baudīt pozitīvās emocijas klātienē nevis telefonos," norādīja Jalinskis.

LETA jau ziņoja, ka pirmdien bija traucēta Latvijas Televīzijas (LTV) tiešraide no Latvijas hokeja izlases sagaidīšanas no Pasaules čempionāta hokejā, un netika saņemts signāls no Brīvības pieminekļa.

LTV aģentūra LETA noskaidroja, ka tiešraide bija traucēta lielā interneta noslogojuma dēļ.

Pirmdien desmitiem tūkstošu cilvēku pie Brīvības pieminekļa Rīgā sagaidīja Latvijas hokeja izlasi, kas pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.

Mobilie, Foto:1188.lv

Mobilie, Foto:1188.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas