Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Latvijas vīriešu hokeja izlase trešdien pasaules čempionāta ceturtajā spēlē ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) uzvarēja Norvēģijas valstsvienību, izcīnot otro panākumu pēc kārtas un iegūstot svarīgus punktus B grupas kopvērtējumā.

Vārtus Latvijai guva Rodrigo Ābols un Toms Andersons, bet Norvēģijai - Ludvigs Hofs.

Artūram Šilovam izdevās atvairīt 20 norvēģu metienus, bet pretējā laukuma pusē Henriks Heukelanns tika galā ar 30 latviešu metieniem.

Pirmajā periodā abas komandas izpildīja pa deviņiem metieniem, otrajā liels pārsvars bija latviešiem (17:1), bet trešajā norvēģu ofensīva deva pārsvaru viņiem (11:6), kas gan ar gūtiem vārtiem nebeidzās.

Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei garantē septiņas spēles. Katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet abu grupu vājākās komandas pametīs spēcīgāko divīziju, un nākamgad to vietā starp 16 labākajām būs Polija un Lielbritānija.

Pērn pasaules meistarsacīkstēs triumfēja somi, kuri izšķirošajā mačā bija pārāki pār Kanādu.

Pasaules čempionāts, kuru kopīgi rīko Somijas pilsēta Tampere un Rīga, norisināsies no 12. līdz 28.maijam.