Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

"Skydas" SIA

Hanzas iela 6, Rīga, LV-1010
8Количество голосов
5Средняя оценка
?Твоя оценка
Качество:5
Цена:4.9
Сервис:5
Место нахождения:5
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить отзыв
Jānis Priede
3 года назад

Ātrs un kvalitatīvs serviss, durvju piegāde un montāža notiek norunātajā laikā. Saliedēti un draudzīgi noskaņoti darbinieki. Pašas durvis arī ļoti kvalitatīvas, tām ir laba drošība un skaņas izolācija, nav vairs jādzīvo ar 2 durvīm, pietiek ar vienām ;) Paldies.

Jānis Levits
4 года назад

Ja godīgi, labas durvis ir ļoti grūti atrast. Apzvanot ap 10 vietām un tikai uzzvanot uz leišu pārstāvniecības uzņēmumu, kas tirgo leišu skydas durvis, šie džeki man paskaidroja, ka strādā jau sen vairāk par 10 gadiem un ir oficiālie pārstāvji, iegāju skydas.lv un sapratu, ka viss ir ļoti nopietni un profesionāli, tapēc zvaniju viņiem pat 3 reizes, bet rezultāts ir tāds, ka man ir durvis. Man skydas darbinieki izskaidroja, ka durvju pretuzlaušanas kvalitāte ir atkarīga no slēdzenes un laba slēdzene atšķiras tikai ar uzlaušanas ātrumu, jo labāka, jo ilgāk jāatlauž. Vēl ir arī slitumnoturīgas un slapē kāpņutelpas skaņu, lai nedzird trokšņus. Patika profesionāla attieksme un reāli padomi. Sapratu, ka durvis pērk uz ļoti ilgu laiku un dabūju labas un drošas un klusas durvis par 700 Eurikiem.

Sandis Zeltiņš
4 года назад

2 mēneši atpakaļ sāku aktīvi meklēt dzīvoklim ārdurvis, sanāca apbraukāt vairākus ražotājus! Es apskatījos Torex, Durvju Pasaule, Skydas, man patika visvairāk Lietuviešu skydas durvis ar to kad tās tiek komplektētas ar pasaules vadošiem slēdzeņu ražotājiem, tāpat ir sertifikāti uz skaņas izolāciju, kas man bija arī nemazāk svarīgi kā drošība. Tagad man durvis ir ieliktas, tās tiešām ir ar lielisku skaņas izolāciju, man ir vienas durvis un tās izolē daudz labāk nekā 2 iepriekšējās kopā ņemot. Meistari kas veica savu darbu ir īsti profesionāļi, nomērīšana un montāža tika veikta augstākajā līmenī, arī ne bez ievērības palika pārdevējs kurš visu forši un precīzi pastāstīja. Man palika tikai pozitīvas domas un gandarījums par izdarīto izvēli.

Raivis Konovalovs
6 лет назад

Augstas kvalitātes metāla durvis. Tiek ievēroti visi solījumi un izpildes laiki. Strādā speciālistu komanda. Iesaku

Arvils Knauķis
6 лет назад

Ļoti labas durvis. Pasūtīju SKYDAS standart durvis, izgatavošanas termiņš bija mēnesis, lai gan līgumā bija norādītais termiņš 35d.d.(bet mērnieks brīdināja ka tas ir max. termiņš un bieži durvis tiek izgatavotas agrāk, nekā norādīts max. termiņš). Uzliekot jaunās durvis, tagad dzīvoju ar vienām, divu durvju vietā. Skaņas izolācija perfekta, vienas durvis aiztur labāk koridora trokšņus, nekā kad stāvēja divas. Durvis skaitās "uber", jo ir sertifikāti, kas apliecina ka durvīs ir ietvertas visas Eiropas prasības. Slēdzenes arī ielika kārtīgas, Itāļu zirneklis Diere ar preturbšanas plati. Zirneklis ir pārkodējams, tas dod zināmu priekšrocību, ja dzīvoklī norisinās piem. remonts, celtiekam var iedod atslēgu un pēctam pārkodēt, kad darbi ir galā. Apakšējā slēdzene Dorma. Iesaku iepazīties ar šo piedāvājumu durvju meklētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas