2Количество голосов
3.1Средняя оценка
?Твоя оценка
10 месяцов назад
Nevienam neiesaku apmeklēt šo iestādi. Nav ne ārsta ētikas ne cilvēciskās ētikas. Pierakstīties pie ārsta jau radās problēmas. Ļoti aizņemta daktere. Kārtojot U 27 , pieprasīja augstu maksu un gala rezultātā nozaudeja izziņu. Nākamajā vizītes reizē atbilde bija , ka nav kas izdrukà izziņu un uzliek zīmogu. Paziņojam ka mums U 27 nepieciešams lai slēgtu darba līgumu. Uz ko sanemamt atbildi. " Noslēgsies vēlāk ". Doktorats nosaka, ko tev darīt un kad? Un tā ir attieksme pret Ukrainas bēgļiem? Labi gan mēs atbalstām Ukrainu.
