Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

6 visu laiku visskaistākās videospēles

Spēles, Victoria_Borodinova

Spēles, Victoria_Borodinova

Videospēles ir lieliski piemērotas atpūtai, spēlēšanai tā, it kā jūs pārlasītu labu grāmatu. Citi ir labāki, lai vienkārši skatītos, it kā jūsu datora monitors vai televizora ekrāns būtu eļļas glezna. Daži no šīs paaudzes labākajiem māksliniekiem strādā modernās videospēlēs un dara darbu, ko neviens cits nekad nav darījis. Šeit ir visskaistākās videospēles, kuras spēļu lapā Spins jebkad esam spēlējuši.

Firewatch

Shoshone National Forest jau ir skaista vieta, tāpēc Firewatch jau pašā sākumā ir priekšrocība. Pēc tam viņi lika dažiem ļoti talantīgiem videospēļu dizaineriem interpretēt parku savā stilā, un tā ir viena no vizuāli neaizmirstamākajām mūsdienu laikmeta spēlēm. Spēlei ir sižets, turklāt labi uzrakstīts, taču tas ir pilnīgi saprotams, ja vēlaties savu Firewatch pavadīto laiku pārvērst par personīgām brīvdienām. Tas ir daļēji tas, ko mēs darījām.

No Man’s Sky

Neatkarīgi no tā, ko par No Man’s Sky esat dzirdējuši no kritiķiem, ziniet, ka spēle ir pilna ar satriecošām planētām. Florā un faunā ir milzīgas atšķirības, no kurām lielākā daļa ir pilnīgi atšķirīgas no visa, kas mums ir uz Zemes. Mēs uzrakstījām rakstu ar ekrānuzņēmumiem no mūsu spēles laika, un šie ekrānuzņēmumi bija pietiekami pārsteidzoši. Kopš mēs to uzrakstījām, spēlei ir bijuši vairāki atjauninājumi, un katrs no tiem uzlaboja jau tā skaisto Visumu. Pat neauglīgas planētas bija vietas, uz kurām skatoties varēja pazust.

Sleeping Dogs

Honkonga ir slavena ar savu dinamisko neonu satiksmi un moderno naktsdzīvi. Sleeping Dogs īpaši rūpējas, lai viss būtu pareizi. Atsevišķos Honkongas rajonos ir arī neticama bagātība, un, apvienojot visas trīs no tām, jūs ātri vien atklāsit, ka brauksiet pa spožu neona paradīzi gludā sporta automašīnā un apmeklēsiet dažādus naktsklubus. Jāatzīst, ka šī ir organizētās noziedzības spēle, ir lieliski veidota, neskatoties uz darbībām, ko spēlētājiem nepieciešams paveikt, vienmēr atrodās iespēja novērtēt videospēles unikalitāti. Mēs iesakām arī Definitive Edition sēriju. Spēlei tika pielāgoti vizuālie attēli, lai padarītu visu ievērojami reālistiskāku. Tas ir gandrīz tikpat labi kā ceļojums uz īsto Honkongu.

Dear Esther

Staigāšanas simulators ir viena no šķelmīgākajām lietām, kas pēdējos gados ir iznākusi no neatkarīgo spēļu klāsta, taču Dear Esther stingri apliecina to pastāvēšanu. Gleznainajā, bet drūmajā vidē, kas ir neliela sala Britu salās, ir pietiekami pārliecinošs sižets. Sala ir klāta ar zaļu zāli, akmeņainām pludmalēm un dziļām alām, kas velk spēlētāju no viena stāstījuma uz nākamo, un katra ēka, ar kuru jūs saskaraties, ir acīmredzami pamesta gadiem ilgi, piešķirot visam melanholisku atmosfēru. No malas tie varētu šķist pretrunīgi aspekti, taču spēles laikā jūs abus sapratīsit vairāk.

Bioshock Infinite

Visa Bioshock triloģija ir vizuāli iespaidīga, taču Bioshock Infinite mēs klasificētu kā skaistu. Rapture bija klaustrofobisks grotesku monstru murgs, bet tā vismaz ir pilna ar spilgtām krāsām. Uz planējošajām debesu ainavām noteikti ir labāk skatīties nekā uz zemūdens tumsu, un ar tām gandrīz pietiek, lai novērstu jūsu uzmanību no fakta, ka jūs saskaraties ar dziļi rasistiskiem ideologiem un īpaši vardarbīgiem teroristiem.

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2 nav skaista tradicionālajā izpratnē. To noteikti vienmēr ir bijis viegli aplūkot, taču tiešsaistes spēļu laikā notiek patiešām neaizmirstamas lietas. Bad Company 2 bija vienīgā Battlefield spēle, kas pilnībā izmantoja Frostbite dzinēja iznīcināmības priekšrocības. Tiešsaistes spēlēs ir haotiska enerģija, ap jums sabrūkot vai sprāgstot sienām. Nebija neparasti redzēt, ka krīt putekļi un gruveši vai seši puiši izspraucās no sabrūkošas ēkas. Šīs bija dažas no saspringtākajām tiešsaistes spēlēm, kādas jebkad ir spēlētas.

Tā skaistums parādās, kad vērojat karšu transformāciju. Mača sākumā jūs gaida mierīgs kalnu vai tuksneša ciemats. Beigās nekas vairs no tā nepastāvēja, un jums bija jāstāv ar bijības sajūtu par to, ko esat paveicis tik īsā laikā. Ne tas, ka tā ir precīza atbilstība, jo tas devalvētu reālās pasaules pieredzi, taču tā ir līdzīga bijība, kas rodas, raugoties uz reālās pasaules iznīcināšanu.

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...