Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kā Jāņu brīvdienās kursēs sabiedriskais transports Rīgā?

Sabiedriskais transports (Image by StockSnap from Pixabay)

Sabiedriskais transports (Image by StockSnap from Pixabay)

"Rīgas satiksme' informē, ka Jāņu brīvdienās - 23., 24. un 25. jūnijā - būs izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

Rīgā sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu saraksta

No trešdienas, 23. jūnijā, līdz piektdienai, 25. jūnijam, sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi un tramvaji) galvaspilsētā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Norādītajā laika periodā, sabiedriskajā transportā darbosies mēneša biļetes, kas paredzētas visām mēneša dienām vai stundas biļetes brīvdienām.

Dažās dienās autostāvvietas varēs izmantot bez maksas

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo "Rīgas satiksme", varēs izmantot bez maksas.

Piektdien, 25. jūnijā, maksas autostāvvietas strādās kā sestdienās - Vecrīgas teritorijā (R zona) no plkst. 6.00 līdz plkst. 24.00, Vecāķos (V zona) no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Pārējās maksas autostāvvietas 25. jūnijā strādās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00.
Pazemes stāvvieta Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama svētku laikā un 25. jūnijā strādās atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centriem citādāks darba laiks

22. jūnijā, "Rīgas satiksme" klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00, pārējie pieci klientu apkalpošanas centri: Spīķeru ielā 1, Prāgas ielā 1, Kurzemes prospektā 137, Brīvības gatvē 384b un Brīvības ielā 191, strādās kā ierasts darba dienās – no plkst. 9.00 līdz plkst. 19.00.

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Piektdien, 25. jūnijā, klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, visi pārējie klientu apkalpošanas centri būs slēgti.
Uzņēmumu un organizāciju klientu apkalpošana notiek pēc iepriekšējā pieraksta.

Saziņai ar "Rīgas satiksmi" aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā "Sazinies ar mums".

Savukārt aktuālos starppilsētu un vilcienu sarakstus skaties 1188 Satiksmes sadaļā.

Bet, ja plāno līgot ar pilnu krūti un baudīt miestiņu kausiem, labāk izsauc taksometru.

Jāņu brīvdienām noderēs arī šie raksti:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...