Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aicina pieteikties bezmaksas apmācībām "Iepazīsti tehnoloģijas"

Foto: Unsplash

Foto: Unsplash

Biedrība "Riga TechGirls" aicina pieteikties bezmaksas izglītības programmas "Iepazīsti tehnoloģijas" nodarbībām, kas norisināsies no 15.augusta līdz 2.novembrim, aģentūrai LETA pavēstīja programmas rīkotāji.

Nodarbības organizē "Riga TechGirls" kopā ar "Google.org", tehnoloģiju uzņēmumu "Tet" un citu uzņēmumu atbalstu.

Kā norāda programmas organizatori, tā ir iespēja ikvienam interesentam iegūt jaunas zināšanas par informācijas tehnoloģijām (IT) pie jomas speciālistiem, mācīties drošā un atbalstošā vidē un par ieguldīto darbu saņemt sertifikātu. Šogad īpaši padomāts par to, lai programmu varētu apgūt arī cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem.

Mācību programma "Iepazīsti tehnoloģijas" ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas paplašināt redzesloku, iepazīties ar dažādiem IT virzieniem, izprast, kādas iespējas rada tehnoloģijas un kā zināšanas par tām var noderēt citās nozarēs, uzzināt, kā rīkoties, ja rodas vēlme pārkvalificēties darbam IT nozarē, saņemt IT jomā strādājošu speciālistu atbalstu un motivāciju.

Programmas lekcijās un praktiskajās darbnīcās būs iespēja iepazīties ar tādām tēmām kā "DevOps", digitālais mārketings, "no-code", mākslīgais intelekts ikdienā, kiberdrošība, testēšana, e-veikala izveide un citām.

Visas nodarbības norisināsies latviešu valodā, un ar Labklājības ministrijas atbalstu tām tiks piesaistīts surdotulks. Programma "Iepazīsti tehnoloģijas" ir bez maksas un apgūstama tiešsaistē. Nodarbības varēs noskatīties arī ierakstā sev ērtā laikā un vietā.

Pieteikties programmai "Iepazīsti tehnoloģijas" interesenti aicināti mājaslapā "iepazistitehnologijas.lv".

Foto: Unsplash

Foto: Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas