Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā izveidot laimīgas attiecības, balstoties uz socioniku? Skaidro Evija Čeprova

Katrs no mums vēlas atrast savu īsto un vienīgo, taču tas ne vienmēr norit tik raiti, kā rezultātā mēs dzīvē varam piedzīvot vairākas sāpīgas šķiršanās.

Lai tomēr palīdzētu atrast sev piemērotāko partneri, talkā var ņemt socioniku, ar kuras palīdzību iespējams izanalizēt, kāds tieši cilvēks būs īstais.

Kopumā izšķir 16 psihes tipus, bet tikai viens no tiem būs ideāli saderīgais. Ar citiem iespējams veidot attiecības, taču ir kāda nianse vai aspekts, kas jāņem vērā, lai nerastos lieki strīdi.

Socionikas eksperte Evija Čeprova skaidro:

Varam prognozēt grūtības, jautājumus, ar kuriem nāksies saskarties. Ja zinām, kas ir problēmas, tas ir kā instruments, kā veiksmīgi izveidot attiecības.

"Cilvēka sociotips ir kaut kas tāds, ar ko mēs piedzimstam. Dzīves laikā tas neizmainās, bet nevajag to uztvert kā nolemtību, ierobežojumu vai rāmi. Tas ir tava komforta zona, kur tu jūties maksimāli labi un ērti. Un, ja Tu satiec cilvēku, kurš Tevi papildina, tad dzīve ir patīkama. ”

4 no 16 tipiem ir salīdzinoši komfortabli savstarpējai dzīvei. Ar pārējiem veidojas lielākā vai mazākā mērā traumējošas attiecības. Arī attiecību šovā “Kā mīlēt ar galvu” dalībnieki apvienoti pārī, ņemot vēra katras personības sociotipu.

“Neviens no dalībniekiem nav apgaismots socionikas zinātnē. Viņi rīkojās pēc savas izpratnes, tāpēc, lai gūtu maksimālu labumu un ieguvumu, ir jāklausās manos komentāros. Redzot un vērojot pārus darbībā, arī ļoti labi var ieraudzīt visas nianses, par kurām iepriekš socionika ir brīdinājusi.”

Evija neslēpj – socionika der saprātīgiem cilvēkiem, kuri ir pārauguši to dzīves līmeni vai vecumu, kad ļoti gribas romantiku, taureņus vēderā, galvu reibinošo iemīlēšanās sajūtu, jo šī zinātnē balstītā pieeja ir par ilgām attiecībām divu cilvēku starpā. Dzirkstele, kaisle un iemīlēšanās var notikt starp jebkuriem diviem socionikas tipiem.

Lai uzzinātu vēl ko vairāk par socioniku, katru trešdienas vakaru kanāla “STV Pirmā!” Instagram kontā skaties sarunu ar Eviju!

Tāpat seko šova “Kā mīlēt ar galvu” dalībnieku attiecību līkločiem katru ceturtdienas vakaru plkst. 21.30 kanālā “STV Pirmā!” un visu diennakti 1188play!

Video skaties, kā, ņemot vērā socioniku, izvēlēta dalībnieku savstarpējā saderība!

Iepazīsties: mīlestību meklēt dodas Zane un Edgars
Iepazīsties: mīlestību meklēt dodas Kitija un Klāvs
Iepazīsties: mīlestību meklēt dodas Laura un Ainars

Pāris. Foto: panajiotis/Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas