Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kur dabūt Bosch rezerves daļas Kurzemē?

Foto: Marta Logina, momenti.lv

Foto: Marta Logina, momenti.lv

Kā zināms, lielai daļai automašīnu elektroniku, vadības blokus un izpildmehānismus piegādā ražotājs Bosch. Visām šīm vadības sistēmām ir nepieciešama apkope un remonts.
Ja esi no Kurzemes puses, tad labas ziņas tev un tavam auto: Liepājā tagad ir iespēja to darīt pie oficiāla Bosch pārstāvja. Sadarbību ar Bosch Liepājā ir uzņēmies Peugeot un Citroen automašīnu dīleris “SIA Lāde”. Diagnostika automašīnām tiek veikta ar jaunākajām Bosch iekārtām un apmācīti speciālisti atradīs risinājumu vienmēr. Pirms tehniskās apskates pie mums varat arī pārliecināties par dīzeļdzinēju atgāzu kvalitāti.

Sarežģītākos gadījumos tiek piesaistītas rūpnīcas un palīdzības platformas, kuras ir pieejamas tikai dīleriem un sertificētiem servisiem un jebkura problēma vienmēr tiek atrisināta. SIA “Lāde” kā oficiālajam Bosch car servisam ir pieejas jebkuras markas automašīnas tehniskajaii dokumentācijai, diagnostikai, tehniskiem risinājumiem, kā arī palīdzības platformām no Bosch rūpnīcām. Līdz ar to klients var būt drošs, ka viņa automašīnai netiks bezjēdzīgi mainītas rezerves daļas un tērēti līdzekļi.

SIA “Lāde” piedāvā šādas Bosch Car Service jeb augstākās kvalitātes Bosch rezerves daļas:

  • Logu slotiņas
  • Automašīnas akumulatora baterijas
  • Automašīnu spuldzes
  • Filtri
  • Aizdedzes sveces
  • Bremzes
  • Piedziņas siksnas
Liepājniekiem un Kurzemes viesiem iespējams iegādāties un nomainīt augstākās kvalitātes Bosch rezerves daļas saviem auto SIA “Lāde” Bosch Car profesionālajā servisā.

Foto: Marta Logina, momenti.lv

Foto: Marta Logina, momenti.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Saturs turpināsies pēc reklāmas