Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Laura Saulīte - grūtniecība nebija pats skaistākais laiks manā dzīvē

Bērniņa gaidīšanas laiks katrā ģimenē ir savādāk, bet vienmēr – ļoti īpašs un intīms, un nav vajadzības par katru cenu it visā dalīties ar apkārtējiem. Šo domu, daloties ar savu ļoti personisko grūtniecības un dzemdību stāstu sarunu raidījumā “Kas viņas satiekas” uzsver simpātiskā žurnāliste un Youtube raidījuma autore Laura Saulīte. Turklāt interesanti, ka viņa ar vīru izlēma arī pašiem ļaut visam ritēt, kā dabā noteikts un neizmantot moderno tehnoloģiju iespējas gaidāmā mazuļa dzimuma noteikšanai.

“Man bija kaut kā grūti pieņemt savu grūtniecību, un tas bija negaidīti, jo līdz tam man likās, ka tas ir gandrīz vai skaistākais laiks dzīvē. Man tā patika citas grūtnieces, viņu sievišķība un lielie vēderi, bet sava ķermeņa pārmaiņas pieņemt bija grūti, turklāt pirmos trīs mēnešus mocījos ar ļoti smagu toksikozi. Nezinu, kāpēc to sauc par “rīta nelabumu”, jo man bija slikti visu dienu. Un es ļoti ilgojos pēc brīža, kad satikšu savu bērniņu jau kā atsevišķu cilvēku.

Kad pienāca tas laiks, kad teorētiski varētu noskaidrot dzimumu, visapkārt tuvinieku un draugu lokā sākās tāda kņada .. visi izteica savus minējumus, balstoties uz kaut kādām pazīmēm. Līdz vienā brīdī vīrs teica – kā būtu, ja mēs saglabātu to noslēpumu līdz galam? Un tas bija vislabākais lēmums! Tas satikšanās prieks, tas moments, kad uzzini, kas tad ir piedzimis .. tas bija neaprakstāmi. Es negribu teikt, ka mammām, kuras dzimumu jau zina, tā sajūsma ir mazāka, bet man vislabākais bija tieši šādi.”

Par to, kāda bija vecāku ilgi gaidītā satikšanās ar meitiņu, kā izdomāja vārdiņu un pavēstīja par priecīgo notikumu tuviniekiem – skatieties šajā emocionāli siltajā video!

Skatieties arī:

Lauru Saulīti vīrs bildinājis četrus mēnešus pēc iepazīšanās

Modes eksperte Alīna Keller atklāti par atšķirīgo pieredzi abu bērnu dzemdībās

Gundega Roze par to, kā sabalansēt darbu ar privāto dzīvi

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas