Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Rīkojies gudri – sagatavo auto ziemai pareizi un laicīgi!

Par automašīnu sagatavošanu ziemai sabiedrībā tiek runāts katru gadu, tomēr aizvien vēl lielu daļu iedzīvotāju ziema mēdz pārsteigt nesagatavotus. Īpaši izbrīnīti par aukstā gadalaika pienākšanu mēdz būt autovadītāji. Pēkšņi auto servisos parādās milzu rindas, uz ielām pieaug negadījumu skaits, bet neapzinīgākie šoferi apjauš, ka auto vispār vairs nav pielaižams. No šādām un līdzīgām situācijām ir iespējams izvairīties.

Kas obligāti jāpārbauda pirms ziemas iestāšanās?

Plaša spektra autoservisa ‘’STR MOTORS’’ pārstāvis informē, ka ir četras lietas, kuras pirms ziemas iestāšanās vajadzētu pārbaudīt pilnīgi noteikti :

1. Akumulatora pārbaude – ja problēmas, ko rada akumulators netiks novērstas laicīgi ( pirms ziemas iestāšanās), pienākot aukstajam laikam, radīsies nopietnas problēmas iedarbināt automašīnu.

2. Logu slotiņu nomaiņa- logu slotiņu nomaiņa ir ļoti svarīga tieši no drošības viedokļa. Slikti funkcionējošas slotiņas nepildīs savus tiešos pienākumus un tas ļoti apgrūtinās un padarīs bīstamu braukšanu nokrišņu laikā.

3. Riepu pārbaude -tas, ka ziemā ir nepieciešamas ziemas riepas, ir zināms visiem. Ja ziemas riepas iegādātas kādā no iepriekšējām sezonām, obligāti jāpārbauda riepu protektora atlikums un atbilstība braukšanai ziemā.

4. Dzesēšanas šķidruma pārbaude- pirms ziemas iestāšanās jāveic dzesēšanas šķidruma pārbaude uz sasalšanu. Dzesēšanas šķidrumam sasalstot, dzinējam var tikt radīti nopietni bojājumi.

Visas šīs un daudzas citas lietas iespējams paveikt ‘’ STR MOTORS’’ plaša spektra autoservisā Rīgā, Biķernieku ielā 111a. Pieredzējuši un godīgi meistari palīdzēs sagatavot jūsu auto ziemai, kā arī atrisinās auto ķibeles, ja tādas jau gadījušās. Piesakies laicīgi!


Autoservivss, Photo by Tekton on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas