Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Agrita piedzīvojusi pārsteidzošas pārvērtības

Agrita Bindre - Blumenauu pārsteidz vīru Jāni ar pārvērtībām, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenauu pārsteidz vīru Jāni ar pārvērtībām, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Sirsnīgās Bindru - Blumenauu Jelgavas daudzbērnu ģimenes mamma Agrita ir kā hameleons - viņa ne pusgadu nespēj iztikt bez pārmaiņām savā izskatā, jo citādāk iestājas rutīna. Efektīgā sieviete, atsākot dzīvi kameru priekšā kanāla 360TV šovā "Ģimene burkā" jaunajā sezonā, atkal ir sagādājusi pārsteigumu gan skatītājiem, gan vīram Jānim, kuru jau sen vairs neuztrauc mīļotās reizēm pēkšņā izskata maiņa.

Agrita par jauno matu krāsu dzīvesbiedram paziņoja ar dvieli uz galvas, liekot minēt, kas zem tā slēpjas. Pēc pārsteiguma atklāšanas no Jāņa mutes atskanēja necenzēti vārdi, jo mati tiešām nebija krāsā, kuru viņš būtu gaidījis - zili melni. "Sākoties kaut kam jaunam man parasti viss sākas ar matu krāsas maiņu. Nu, lūk - jauna sezona, jauna matu krāsa," saka Agrita, piebilstot, ka viņas attiecības ar vīru pēc aizvadītās projekta sezonas ir stabilizējušās un uzlabojušās: "Es esmu sapratusi, ka katrs no mums ir tāds, kāds ir, un mēs nevaram otrā ielikt to, ko gribam mēs, ja viņš pats negrib."

Ko par šīm pārmaiņām domā mīļotais? "Manai sievai melnā krāsa piestāv. Man liekas, ka arī turpmāk viņai vajadzētu tumšas, jo, manuprāt, tās gaišās nepiestāv. Bez šaubām manas attiecības ar Agritu ir mainījušās, turklāt uz labo pusi. Man daudzi ir rakstījuši un slavējuši par to, ka neizšķīrāmies tajā brīdī, kad visi domāja, ka tas notiks. Mūsu attiecības iet tikai uz augšu. Paldies "Ģimenei burkā", paldies visiem pārējiem. Es visiem novēlu uztaisīt šo vēlmju burku, kura tik ļoti palīdzējusi mums uzlabot attiecības," tā Jānis.

Vairāk no šova "Ģimene burkā" jaunās sezonas skaties ne tikai 360TV, bet arī 1188 Play!

Ja tev patika šis raksts, ieskaties arī te:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...