You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Ekskluzīvi! Bindri - Blumenaui atklāti par "Ģimene burkā" aizkulisēm

Agrita Bindre - Blumenaua, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenaua, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Kanāla 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" jaunā sezona pie skatītājiem nonāks rudenī - tikmēr iemīļotā Bindru - Blumenauu ģimene bauda vasaru, bet Agrita 1188.lv lasītājiem pastāsta, kā viņu visu dzīve mainījusies līdz ar dalību šovā: "Mums šovasar iet traki jautri, jo, kā jau ziniet, mums citādāk nemēdz būt. Mums vienmēr ir piedzīvojumi. Es ar vīru kopā biju aizbraukusi uz Turciju savā darba braucienā. Uz astoņām dienām." pastāsta Agrita.

Tāpat viņa saka - ar "Ģimene burkā" palīdzību ģimenes locekļi iemācījušies viens otrā vairāk ieklausīties: "Ikdienā tā nebija, bet šovā vajadzēja gan iet pie dažādiem speciālistiem, gan piedalīties intervijās un runāt vienam ar otru kameru priekšā, risināt problēmas, nevis palaist gar ausi. Jo vairāk runā, jo labākas attiecības ir. To mēs esam iemācījušies." Ja parasti negribas kaut ko dzirdēt vai nav laika, vienkārši pagriež muguru, bet filmēšanās atļāva pieķerties arī nepatīkamām tēmām. Tomēr ir palicis viens neatrisināts jautājums - Jāņa atkarība no nikotīna: "Viņam bija apņemšanās, bet līdz galam neizdevās. Savstarpējās komunikācijas jautājumi gan tiek risināti joprojām."

Skatītāji bija ievērojuši to, ka ģimenē kāds bieži "zāģē" otru. Agritai par to ir savs viedoklis. "Iespējams, viss izskatās saasinātāk, kā īstenībā. Arī Jānis to teica. Šovs ir šovs. Sākumā ļoti nevarējām pierast pie tā, ka visiem apkārtējiem, kā arī skatītājiem, bija savs viedoklis par mums. Kāpēc ielīdām, kāpēc piekritāt izrādīt savu ģimeni? Kāda citiem daļa. Mēs ilgi domājām un runājām par dalību projektā. Kad pienāca tā diena, kad bija jāsaka jā vai nē, mēs piekritām. Pieņēmām šo jauno izaicinājumu kā ģimene. Tolaik gan nedomājām, ka tas būs tik ilgstoši! Kameru priekšā nu esam nodzīvojuši jau pus gadu vai pat vairāk."

Bindri no savas pieredzes iesaka - vēlmju burka tiešām darbojas! Viņi aicina to veidot arī savās ģimenēs, jo tā patiešām palīdz uzlabot kopējo saticību. Agrita stāsta: "Vislabāk atceros skatītāju uzdevumus. It īpaši to, kurā bija aicinājums "nezāģet" Jāni. Mēs pēc šī uzdevuma samainījāmies lomām. Es pavisam noteikti visiem skatītājiem iesaku šāda veida problēmjautājumu risināšanu. Tikai viena nedēļa - uzdevumi mīļajiem un pašiem sev. Iesaku to ieviest ikdienā visiem."

Tāpat viņai patikusi Jāņa konsultācija par atkarībām: "Tas bija tik noderīgi abiem saprast, kāpēc otrs ir tāds, kāds ir. Vēl man ļoti patika tikšanās ar socionikas konsultanti un pasniedzēju Eviju Čeprovu. Viņa mums stāstīja par sociotipiem un atklāja to, ka mēs esam galīgi nesaderīgi. Viens pa labi, otrs pa kreisi. Viņa brīnījās, kā mēs kopā esam nodzīvojuši tik ilgi. Katra pieredze bija vērtīga.

"Blumenaua stāsta, ka bērni jau bija pieraduši pie video operatoriem un no rīta prasīja, vai šodien būs filmētāji: "Visi ir starā un gaida jauno sezonu. Ir patīkami, ka daudzi skatītāji mums turpina rakstīt un uzmundrina mūs. Tie kas nepaspēja pa TV redzēt sezonu, tagad skatās 1188 Play. Mūsu faniem patīk, ka mēs par mūsu problēmām runājam skaļi, jo tās nav unikālas, bet gan tādas pašas, kā daudzām pašmāju ģimenēm. Tikai mēs to parādījām publiski. Plēšamies, lamājamies, strīdamies, bet tas ir normāli. Tā ir jebkurā ģimenē."

Kā zināms, ģimenei ir pievienojies mazs rezgalis - suns Mailo. Četrkājaino draugu sākumā varēja paņemt plaukstās, taču tagad viņš ir jau līdz celim: "No takša tur vairs nav ne smakas! Ir jau melns ar brūnu, bet baigi garās kājas, tāds pusvilcēns. Mazajam vārdu izdomāja puika."

Blumenauu ģimene vēl šovasar plāno apciemot savus fanus dažādās pilsētās! Agrita lūdz visiem interesentiem sekot līdzi informācijai viņas sociālajos tīklos. Atgādinām, ka "Ģimene burkā" jau tagad iespējams skatīties 1188 Play! Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē arī 1188 Izklaides sadaļā.

Zemāk atradīsi "Ģimene burkā" pašu pirmo sēriju!

Izlasi arī šos rakstus:


UN te pavisam karstas ziņas: Lauris Reiniks kopā ar Magoni atpūšas vidusjūrā!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...