Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jelgavas ģimene risina "zāģēšanas" jautājumu?

Bindru - Blumenauu ģimene no Jelgavas, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Bindru - Blumenauu ģimene no Jelgavas, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Jelgavnieku Bindru – Blumenauu ģimenei no vēlmju burkas tika kāds skatītāja iesūtīts uzdevums - "Agrita nedēļu nezāģē vīru un atļauj izteikties". Jānis ir ļoti apmierināts ar šo nejauši izvēlēto lapiņu, kameru priekšā izaicinot Agritu un norādot uz to, ka viņa apgrieztās lomās nespētu izturēt tik ilgi, cik viņš. No vienas puses Jānis vīpsnā, ka tagad varēs Agritai teikt visu, ko domā, un viņai būs jāklausās, bet no otras puses saka - ja jau skatītāji iesūtījuši šādu vēlmi, tad tomēr nav tā, ka Agrita nekad viņu nezāģē.

"Gruzīt mani nedēļu nav tavs uzdevums," protestē Agrita. Lai gan viņa tam nepiekrīt, Jānis paziņo, ka sieva jau viņu sāk zāģēt par to, ka viņš brīvi izsakās: "Tu jau mani izvīlēji šodien. Zāģēšana ir tad, kad visu laiku ir pārmetumi, neapmierinātība, vēl kaut kas. Piemēram, tu esi neapmierināta, ka neizmazgāju vienu stūrīti. Par biežu eju pīpēt - tā nav zāģēšana? Tas ir "es tikai pateicu", ja?" Agrita atbild: "Ir."

Vairāk par kanāla 360TV realitātes seriālu "Ģimene burkā" un tā zvaigznēm meklē 1188 Play! Trīs dažādas ģimenes, katrai viena burka, kurā liktas vēlmes pēc saskaņas ģimenē – vai tā palīdzēs atrisināt likstas un ienesīs saticību mājās? Pašmāju realitātes seriāls “Ģimene burkā”, izgaismojot trīs atšķirīgu ģimeņu ikdienu un vienlaikus risinot būtiskus izaicinājumus, kas labi zināmi tik daudziem. Šovā piedalās Katrīne Sauliete, humorists un mūziķis Nauris Brikmanis, kā arī Bindru – Blumenauu daudzbērnu ģimene no Jelgavas.

Tevi varētu interesēt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...