Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Anna Lieckalniņa izbaudījusi filmēšanos pikantās ainās un bijusi gatava iet vēl tālāk

TV personība un personības trenere Anna Lieckalniņa par garlaicīgu dzīvi sūdzēties laikam nav varējusi nekad. Viņai pūrā ir dažādas neparastas pieredzes, tai skaitā – piedalīšanās Māra Martinsona filmā “Jaungada taksometrs” visai pikantā lomā.

Raidījumā “Kad satiekas Viņš un Viņa” Anna gan atklāj, ka radošais process filmējoties sagādājis arī dažus ne tik patīkamus pārsteigumus, kad rezultāts bijis tieši pretējs iecerētajam:

“Režisors man izteica piedāvājumu, ka vēloties filmā ieviest tieši man atbilstošu tēlu, un mēs satikāmies, lai pārrunātu, kāds tas varētu būt. Tā kā es braucu ar moci un mēdzu tērpties ādās, ierosināju, ka mans tēls varētu būt tāds – valdonīgā sieviete – plēsoņa, kura ieper savu parteri ar pātadziņu. Bet, kas ierados filmēšanas laukumā, izrādījās, ka viss izdarīts tieši pretēji, un es būšu tā, kuru pērs! Vēl man bija kurpes uz tik augstiem papēžiem, ka spēju padomāt tikai par to, kā vispār nostāvēt uz tādiem.”

Taču, neskatoties uz visu, Anna atzīst, ka filmēšanas procesu izbaudījusi pilnībā. Vēl vairāk, pārsteidzot Valdi Melderi ar atklāsmi par šādu negaidītu savas personības pusi, viņa atklāj, ka pikanto ainu filmēšanā būtu gatava iet vēl tālāk. Ko tieši viņa ar to domāja, uzzināsit, noskatoties šo intriģējošo video!

Skatieties arī:

Anna Lieckalniņa - intīmajā dzīvē robežas nav vajadzīgas

Anna Lieckalniņa - nepietiek ar to, ka vīrietis pelna naudu

Anna Lieckalniņa nebaidās novecotŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas