Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Magone atklāj nepatīkamus faktus par bijušās draudzenes nekrietno rīcību

Noslēdzot kārtējo raibo un dažādiem pārdzīvojumiem pilno gadu, raidījuma “Slavenības. Bez filtra” varone Magone Liedeskalna vēlas arī sakārtot attiecības ar savas dzīves nozīmīgākajiem cilvēkiem – pat ja nav mīlestības, lai tās vismaz ir godīgas un cieņpilnas. Šādā noskaņā viņa ir devusies tikties ar sava dēla tēvu, reiz “saimniekšovā” sastapto Venti Vītolu. Tomēr īsti labi bijušo mīlnieku sarunas tomēr nevedas. Magonei joprojām sāp Venta neizdarība un nesmukā izrunāšanās dēla uzvārda jautājumā, un neizskatās, ka pēdējais būtu gatavs ko lietas labā darīt.

Lielu vilšanos ir sagādājusi arī kāda paziņa, kura kļuvusi par Magones draudzeni un vēlāk nelietīgi izmantojusi viņas uzticēšanos.

“Kamēr biju Anglijā, es pati nevarēju kārtot lietas šeit, tādēļ bija norunāts, ka viņa mani pārstāvēs, un tādēļ viņai bija iedota pieeja manam e-pastam. Kad atgriezos, pavisam par šo faktu biju piemirsusi, domāju, ka visas mūsu saistības ir izbeigušās. Taču viņa turpināja to e-pastu pārbaudīt, un pat pārsūtīja tālāk un publiskoja manu privāto informāciju – īres līgumus, bankas pārskatus, visu.”

Pie šīm izdarībām gan Ventis nekādi nejūtas vainīgs, bet, lai vai kā, sarunas noslēgumā abi nolemj savas domstarpības atrisināt pavisam negaidītā, un jāsaka pat – bērnišķīgā veidā. Skatieties arī:

Magone un Ventis savas domstarpības risina sniega kaujā

Ventis sūrojas, ka Magones dēļ netiek pie autovadītāja tiesībām

Magone atzīst, ka laikam nekad nespēs Venti izprastŠī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas