Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Jānis nespēj līdz galam pieņemt Agritas vēlmi pārtraukt attiecības un sola mīlēt mūžīgi

Agritas un viņas gados jaunā pielūdzēja Jāņa romāns bija vētrains, bet salīdzinoši īss. Lēmumu attiecības izbeigt Agrita pieņēma vienpersoniski. Šādu soli apņēmīgā sieviete spēra vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, Agrita atklāja, ka nespēj Jānim veltīt tik daudz uzmanības, kā viņš vēlētos. Un, otrkārt daudzbērnu māmiņa izteica bažas par to vai Jānis savā vecumā spēs uzņemties nopietnu atbildību par ģimeni.

Sola Agritu mīlēt mūžīgi

Sākumā šķita, ka atraidītais Jānis Agritas vēlmi izbeigt attiecības ir pieņēmis. Taču, jo vairāk laiks gāja, jo vairāk Jānis tomēr skuma pēc savas mīļotās. Savas skumjas Jānis ar regularitāti ir apliecinājis sociālajos tīklos. Savos jaunākajos Instagram storijos Jānis raksta :’’Proti novērtēt to, kurš nevar bez tevis un nedzenies pakaļ tam, kurš ir laimīgs bez tevis’’. Tāpat arī jaunais vīrietis raksta:’’ Es nolēmu, ka vairs negaidīšu neko. Neko un nevienu. Man arī tāpat ir labi. Vienkārši dzīvot sev. Tas kas būs lemts atnāks pats.’’. Pēc brīža gan Jānis savas filozofiskās pārdomas noslēdz ar tekstu:’’ Mīlēšu Tevi vienmēr’’, fonā šai atziņai ievietota skaista Agritas fotogrāfija.

Skaties arī :

Jānis pārsteidz Agritu ar negaidītu paziņojumu

Jānis atgriežas no ārzemēm un izjauc Agritas brīvdienu plānus

Kā Agrita baudīja laimi mīļotā paskāvienos


Jānis. Foto:Foto:ekrānšāviņš no radījuma ''Ģimene Burkā''

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas