Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Šeilas vīrs Jānis: Viņa nav kā buldozers, kas savā ceļā visu nones

Tērpu māksliniece un svaigēšanas entuziaste Šeila Vanaga un viņas vīrs Jānis ir ļoti atšķirīgi cilvēki, taču, kā abi uzsver raidījumā “Iečeko slavenību”, viņi viens otru lieliski papildina un kopā veido ideālu komandu. Šeila ir emociju cilvēks, no viņas pārpārēm plūst enerģija, optimisms un trakas idejas. Jānis savukārt ir vairāk klusētājs, stabils un mierīgs, viņa stiprās puses ir skaitļi, loģika, zināšanas inženiertehniskos jautājumos un spēja dzīvesbiedres spožās idejas piezemēt un novest līdz rezultātam. Viņu Nirvāna, mājīgā svaigēdāju oāze Rīgas centrā ir viens no šī lieliskā tandēma sadarbības rezultātiem.

Bet vai Jānim Šeilas pāri plūstošās enerģijas dažkārt nav mazliet par daudz, vai viņš šajās attiecībās jūtas komfortabli?

“Nav tik traki, viņas enerģija nav graujoša, bet gan konstruktīva. Viņa nav kā buldozers, kas savā ceļā visu nones. Mēs varam apsēsties un par visu mierīgi izrunāties, un nonākt pie konstruktīva risinājuma. Tās viņas mākslinieciskās izpausmes, pasākumi, kompānijas – bet kāpēc gan ne, lai jau viņa trako, ja viņai tas patīk!”

Kā norit pāra ikdiena, kādus pārsteigumus Šeila spēj sagādāt mājas dzīvē, un kāds ir bijis pāra spilgtākais kopīgais piedzīvojums – to visu uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Šeila Vanaga - mans vīrs ir mans sapņu vīrietis

Šeila Vanaga par sadzīvošanu ar vecumu un attiecībām ar meitu

Šeila atklāti par svaigēšanu, slimībām un brīdi, kad viņas dzīvības karājusies mata galā

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas