Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jānis nodevis uguņus, Agrita šaubās, vai attiecības var glābt!

Jānis Bindris - Blumenaus, 360TV, ekrānšāviņš

Jānis Bindris - Blumenaus, 360TV, ekrānšāviņš

TV šovā “Ģimene burkā” iepazītā Bindru – Blumanauu ģimene no Jelgavas pēdējā laikā nonākusi viedokļu krustugunīs – gan ar pārsteidzošiem pārvākšanās paradumiem, gan ziņu ka daudzbērnu saime iegādājusies pati savu solāriju un pauž šoku par skarbiem komentāriem internetā. Arī attiecībās pārim iet gluži kā pa kalniem un lejām – lielākoties konflikti rodas, jo sieva Agrita nav mierā ar vīra ieradumu lietot grādīgo dziru, kamēr vīrs Jānis dzīves biedrenei pārmet “zāģēšanu.”

Realitātes seriāla jaunākajā sērijā Agritu pārsteidzis fakts, ka pārrodoties mājās no darba, satikusi vīru manāmā reibumā. Jānis nekautrējoties, teiks, ka esot nedaudz pēc darba “iemočījis normālā tempiņā.” Taču, pēcāk solīsies, sākot ar nākamo nedēļu līdz pat Līgo svētkiem, šo netikumu mest pie malas. Jāņos jaunajam vīrietim ir vārda diena, tāpēc tā noteikti būšot pienācīgi jāatzīmē un Jānis par to gatavas brīdināt jau iepriekš. Kamēr Agrita būs skeptiska par šādu vīra apņemšanos un neslēps, ka gribētu viņam ticēt, taču vairāk cer, ka vīrs to pierādīs darbos, nevis skaļos solījumos. Tāpat viņa atklāti paudīs bažas, vai abu attiecībās vispār iespējams glābt...

Noskaties video un uzzini, kā Jānis jūtas pēc vakara ballītes

Vairāk par Bindru - Blumenauu attiecībām lasi:

"Ģimene burkā" pāri šokē komentāri internetā
Vīrs mājsēdes laikā "sēž telefonā" - vai tā ir arī citās ģimenēs?

Skaties "Ģimene burkā" no pirmdienas līdz ceturtdienai 17:55 un 20:35, kanālā 360TV

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...