Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Nepievērsiet uzmanību baram, es tā ne mirkli nejutos" pārvērtību dalībniece ievieš skaidrību skandālā

Kanāla STV Pirmā! pārstāvji atzīst, ka vienmēr ir par sievieti un tās virzību uz sevis cienīšanu, izzināšanu un iemīlēšanu. Kanāla raidījumos un šovos sievietes tiek aicinātas būt īstas un patiesas, neatkarīgi no tā, ko apkārtējie domā. Šo gadu garumā STV Pirmā! izkopuši un lolojuši kanālu, ieklausoties skatītājās un viņu komentāros, ar katru sezonu radot jaunu saturu, kas iepriecinās un iedvesmos mūsu skatītājas.

Kā atzīst šova “Stila patruļa” producente Sandija Miezīte “mūsu komanda vienmēr ir ar mīlestību attiekusies pret katru dalībnieku. Mērķis ir parādīt, ka jebkura sieviete tikai nedaudz veltot laika sev var izskatīties skaistāka. Rūpes par sievieti ir šī raidījuma pamatuzstādījums. Skaidrs, ka stilisti dod padomus sievietei atkarībā no katras dotumiem. Protams ir viegli izraut lietas no konteksta un šādi vairot sev klikšķus, bet ir ļoti nesmuki to darīt apliekot citus. Amuna ir nekrietni apmelojis projektu un ļoti rupji izteicies par modes māksliniekiem, kuri ar savu darbu ir izpelnījušies tikai cieņu. Manuprāt, mazākais, ko viņš šobrīd var darīt - ir atvainoties Aleksandram Pavlovam un Žannai Dubskai.”

Šova dalībnieces atklāj, ka nekad nav jutušās aizskartas

Šovā redzētās sievietes atzīst, ka pārvērtību laikā nav jutušās aizskartas vai pazemotas, tieši otrādi, dalība šovā viņas ir pozitīvi uzlādējušas un iedvesmojošas pārvērtībām un pārmaiņām ikdienas gaitās.

Šova dalībniece Diāna par kuru plaši tika runāts sociālo tīklu vidē atzīst, ka “Nevienā momentā, ne es, ne mans dzīves biedrs nejutāmies aizskarti. Visu raidījuma veidošanas laiku jutos pozitīvā enerģijā ieskauta. Noskatoties raidījumu pat nepamanīju, ka par mani ņirgātos Aleksandrs. Mēs pat pasmējies, ka tiku nosaukta par bumbiņu. Tas šķita tik mīļi. Pati redzēju tiktok, kur visi noliek Aleksandru, bet vai viņi noskatījās raidījumu, vai tikai izrāva vārdus no konteksta? Nepievērsiet uzmanību baram, es tā ne mirkli nejutos! Paldies par jaukajām pārvērtībām!”

“Stila patruļas” komandā strādā Latvijā austi atzīti un profesionāli stilisti, konkrētajā gadījumā diskusijas izraisīja Aleksandra Pavlova teiktais uz ko pats stilists atsaucas: “Mans darbs un uzdevums kā stilistam ir ne tikai apģērbt sievieti mūsdienīgi un stilīgi, es ģērbju un mīlu sievietes personību, neatkarīgi no sievietes auguma. Mana devīze daudzus gadus ir “Nav nesmuka auguma, ir vienkārši nepareizi piemeklēts apģērbs”. Es apbrīnoju sievietes ar jebkuru figūras tipu, svaru, garumu un formu un sievietes ar kurām es strādāju ir tam pierādījums. Man gribas pateikt visiem - pirms jūs nosodāt, aizvainojat un ļauni komentējat, iepazīstieties ar materiālu un rezultātu pilnībā, jeb noskatieties epizodi!”

Iespējams kādam raidījuma tonis liekas tiešs, taču tā nebūt nav. Kopējā atmosfēra ir atbilstoša šova formātam – brīva, draudzīga, tieša un atklāta. Vienmēr esam atvērti iesaistīto personu viedoklim un jūtām. Ik dienas saņemam gan skatītāju, gan dalībnieču labos vārdus par paveikto.

Aicinām atkārtoti noskatīties pilno sēriju, neizraujot domu pusteikumā.

STV Pirmā! kanāla pārstāvji atzīst, ka Dāvja ziņas ir saņēmusi, un pateicās viņam par izrādīto lojalitāti un aktīvu kanāla satura patērēšanu. Saziņā ar Dāvi kanāls minējis, ka konkrēto situāciju izskatīs un meklēs atbilstošu risinājumu, taču vēršs uzmanību, ka Dāvis savā sociālo tīklu kontā ir publicējis aizskarošu ziņu par stilistiem, veltot viņiem neglaimojošus komentārus. Šajā situācijā izteikt ultimātus un aicinājumus ir nepamatoti. Pati šova dalībniece apgalvo, ka “Nevienā momentā, ne es, ne mans dzīves biedrs nejutāmies aizskarti. Visu raidījuma veidošanas laiku jutos pozitīvā enerģijā ieskauta. Noskatoties raidījumu pat nepamanīju, ka par mani ņirgātos Aleksandrs. Mēs pat pasmējies, ka tiku nosaukta par bumbiņu. Tas šķita tik mīļi. Pati redzēju tiktok, kur visi noliek Aleksandru, bet vai viņi noskatījās raidījumu, vai tikai izrāva vārdus no konteksta? Nepievērsiet uzmanību baram, es tā ne mirkli nejutos!”

Kā jau iepriekš minēts, tad filmēšanas laikā neviena no dalībniecēm nav jutusies aizskarta vai pazemota. Žanna Dubska daudzu gadu garumā Latvijas sievietēm ir sniegusi noderīgus padomus kā pilnvērtīgi uzlabot savu stilu, un jā, tas arī iekļauj pareizas apakšveļas izvēli. Vai mēs maz apzināmies, cik ļoti mūsu pārliecību un sievišķību var ietekmēt pareizas veļas izvēle? Raidījuma laikā Žanna ar dalībniecēm izveido draudzīgu kontaktu, kas kādam var likties vulgārs, bet tā gluži nav. Stiliste katru dalībnieci uztver kā draudzeni, kurai vēlas ieteikt to labāko.

Pielikumā skaties sēriju, kura izraisīja palšo rezonansi.

Interesanti:

Sieviete no Ādažiem izskatās mats matā, kā izkāpusi no seriāla ''Emīlija Parīzē''

Stilistes padomi, kā būtu jāģērbjās mūzdienīgām mammām

Neticamas pārvērtības - sieviete vairs nespēj pati sevi atpazīt spogulī


Foto: Stila patruļa

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas