Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agrita par nopietnām attiecībām : Negribu nonākt no viena ‘’kurķa’’ otrā

Realitātes šova ‘’Ģimene Burkā’’ zvaigzne Agrita nesen pārtraukusi savas vētrainās attiecības ar jauniņo pielūdzēju Jāni. Romānu izlēma pārtraukt Agrita. Sievietei bija bažas par to, ka nespēs Jānim veltīt tik daudz laika, cik viņam nepieciešams. Tāpat arī Agrita raizējās par to, vai Jānis vispār apzinās ko nozīmē daudz bērnu ģimene.

Šķiršanās gan nebija viegla. Jānis ar šo faktu ilgstoši nespēja samierināties. Jaunais vīrietis sociālajos tīklos savai sirdsdāmai veltīja gan mīlas pilnu liriku, gan arī pārmetumus par to, kā Agrita spējusi tik nežēlīgi pret viņu izturēties. Tāpat Jānim arī esot aizdomas, ka Agrita jau īsi pēc šķiršanās un arī pirms tās, satikusies ar citu vīrieti. Jānis savām acīm esot redzējis bijušo draudzeni sēžot mašīnā ar citu.

Agritai par Jāņa greizsirdību ir savs viedoklis. Sieviete atgādina, ka, pirmkārt, jau vēl aiz vien ir precējusies un otrkārt – viņai neesot nekādas vēlēšanās skriet no vienām nopietnām attiecībām uz otrām. Jeb kā Agrita saka: no viena ‘’ķurķa’’ uz citu.

Vairāk skaties video.

Interesanti:Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas