You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sīkdatņu lietošanas noteikumi interneta vietnē 1188.lv

Sīkdatņu noteikumi, foto by fancycrave1, pixabay.com

Sīkdatņu noteikumi, foto by fancycrave1, pixabay.com

Mēs un mūsu partneri glabājam informāciju un/vai piekļūstam tai ierīcē, piemēram, sīkfailiem, kā arī apstrādājam personas datus, piemēram, unikālos identifikatorus un standarta informāciju, ko ierīce nosūta personalizētu reklāmu un satura ģenerēšanai, reklāmu un satura mērījumiem, auditorijas datu apkopošanai, kā arī produktu izstrādei un uzlabošanai.

Ar Jūsu atļauju mēs un mūsu partneri varam izmantot precīzus ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus un identifikāciju, veicot ierīces skenēšanu. Jūs varat noklikšķināt, lai sniegtu piekrišanu mūsu un mūsu partneru veiktajai apstrādei, kā aprakstīts iepriekš. Jūs varat arī piekļūt detalizētākai informācijai un mainīt savas preferences, pirms sniedzat piekrišanu vai to liedzat. Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktai jūsu personas datu apstrādei var nebūt nepieciešama jūsu piekrišana, bet jums ir tiesības iebilst pret šādu apstrādi. Jūs varat jebkurā brīdī mainīt savas piekrišanas, atgriežoties šajā vietnē.

Mūsu vietnē tiek veikta auditorijas mērīšana, pētījums par interneta lietotāju apmeklējumu un pētījums, kas sniedz datus par reklāmas kampaņām. Šie pētījumi palīdz mums saprast, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, un sniedz zināšanas par lietotājiem. Šādu mērījumu rezultāti ir statistikas dati. Pētījumu veic uzņēmums Gemius (www.gemius.lv). Šajā nolūkā Gemius izmanto savus sīkfailus vai citu izdevēju, kas piedalās pētījumos, sīkdatnes.

Gemius ir viens no mūsu uzticamajiem partneriem. Vietnes auditorijas mērīšanas juridiskais pamats ir piekrišana tādu datu apstrādei, kas saistīti ar sīkfailu identifikatoru, kas izteikta saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem. Tas nozīmē, ka, pirmo reizi apmeklējot mūsu vietni, mēs lūdzām Jūsu piekrišanu, parādot atbilstošu informatīvo logu. Jūsu piekrišanu datu apstrādei statistiskās izpētes nolūkā var mainīt jebkurā laikā un tā ir brīvprātīga. Piekrišanas trūkums iepriekšminēto statistikas pētījumu izmantošanai neļauj mums uzlabot savus pakalpojumus.

Augstākminētās datu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Helio Media", Reģ.nr. 40103360903, juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 105, LV-1011. Papildus informāciju par Jūsu personas datu apstrādi var saņemt: info@1188.lv 

Sīkdatņu noteikumi, foto by fancycrave1, pixabay.com

Sīkdatņu noteikumi, foto by fancycrave1, pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas