"AKM Trans" SIA 0

Kaudzīšu iela 58, Rumbula, Stopiņu pag., Stopiņu nov., LV-2121
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Automašīnu pārvadājumi. Automašīnu transportēšana. Galvenie uzņēmuma darbības virzieni ir Eiropas, Skandināvijas un NVS valstis, Krievija. Pārvadājumus veicam kā privātpersonām, tā uzņēmumiem.
Nozare:
  • Auto kravu pārvadājumi
Produkti:
Vieglo automašīnu transportēšana no Eiropas valstīm vieglo automašīnu transportēšana uz Eiropas valstīm Vieglo automašīnu transportēšana no Anglijas Vieglo automašīnu transportēšana no Holandes Vieglo automašīnu transportēšana no Vācijas Vieglo automašīnu transportēšana no Beļģijas Vieglo automašīnu transportēšana no Itālijas Vieglo automašīnu transportēšana no Francijas Vieglo automašīnu transportēšana no Čehijas Vieglo automašīnu transportēšana no Spānijas Vieglo automašīnu transportēšana no Polijas automašīnu transpotēšana no Eiropas valstīm automašīnu transpotēšana uz Eiropas valstīm automašīnu transpotēšana uz Holandi automašīnu transpotēšana uz Angliju automašīnu transpotēšana uz Vāciju automašīnu transpotēšana uz Beļģiju automašīnu transpotēšana uz Itāliju automašīnu transpotēšana uz Franciju automašīnu transpotēšana uz Čehiju automašīnu transpotēšana uz Spāniju automašīnu transpotēšana uz Poliju autotransportēšana autoevakuators smago automašīnu remonts autovedējs autotransporta pakalpojumi autotransports autotreilers auto evakuācija auto vešana auto transportēšana vieglo automašīnu uzglabāšana auto treileri auto pārvešana automašīnu pārvešana Kravas automašīnu pārvadājumi "AKM Trans" SIA autobusu pārvadājumi Traktoru pārvadājumi Transporta loģistika Laivu pārvadāšana Kuteru pārvadāšana autotreileru pakalpojumi Transportēšana uz Krieviju Transporta transportēšana vieglo automašīnu pārvešana Transportēšana uz Baltkrieviju transportēšana no Baltkrievijas AKMTrans
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"AKM Trans" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"AKM Trans" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AKM Trans
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103219741
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 13.03.2009
Juridiskā adrese:
Stopiņu nov., Rumbula, Kaudzīšu iela 58, LV-2121
Iegūt pilnu juridisko informāciju