"3dLotus" SIA 0

G. Zemgala gatve 78 - 5, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"3dLotus SIA piedāvā programmnodrošinājumu kopš 2006.gada. Šajā laikā ir nodibinātas pārstāvniecības Baltijas valstīs un Zviedrijā. Mūsu klienti pārstāv arhitektūras, projektēšanas, dizaina, būvniecības, metālapstrādes un mašīnbūves, komunālo pakalpojumu un citas nozares. Mūsu misija ir nodrošināt klientus ar licencētu CAD/CAM programmnodrošinājumu par pieejamu cenu. Katram klientam ir iespēja izmēģināt programmatūru 30 dienas bez maksas pirms pirkuma veikšanas. Mēs nodrošinām klientiem savlaicīgu tehnisko atbalstu un sniedzam individuālas apmācības saskaņā ar klienta vajadzībām. Programmnodrošinājuma izstrāde un attīstība notiek vairākās pasaules valstīs, kas nodrošina efektīvu un mūsdienīgu risinājumu klāstu mūsu piedāvājumā."
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"3dLotus" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"3dLotus" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
3dLotus
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
40003827644
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.05.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Barona iela 88, LV-1001
Iegūt pilnu juridisko informāciju