"Jarošs" IK, juvelierizstrādājumu izgatavošana - roku darbs 0

Artilērijas iela 56, Rīga, LV-1009
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Izvēlēties labu dāvanu vienmēr ir sarežģīts uzdevums. Bet dāvanu uz Ziemassvētkiem vai Jauno gadu – vel jo vairāk. Gribētos, lai tā ir paliekoša atmiņā. Visos laikos, atbilstīgi šiem kritējiem bija juvelierizstrādājumi.
Protams, var aiziet uz juvelierveikalu, paldies Dievam, viņi tagad ir daudz Rīgā, un uztaisīt savu izvēli spontāni, redzot skaistas, mirdzošas rotaslietās vitrīnā. Tajā arī ir savs gandarījums no tā, ka Jums bija līdzekli uz spontāno pirkumu, plus, pati dāvana. Bet, pārsvarā, tas ir „pret-a-porter”(gatavs valkāšanai) no juvelieru darbnīcas.
Tagad runa ies par iespēju sagatavot dāvanu, tas ir, laicīgi sameklēt juvelieru, amata meistaru, pa laimi, arī viņi mūsu pilsētā ir pietiekami daudz, vajag tikai apjautāties pie pazīstamiem. Un, pēc tam, kopa ar meistaru piedalīties radīšana tās vienīgas, savā eksemplārā, unikālas rotaslietas, kas arī kļūs par pašu dārgāku dāvanu. Jūs varat izmantot savas domas, idejas un, no paša sākumā, no skices, ielikt dziļu jēgu rotaslietā, kas ar laiku paliks Jūsu ģimenes relikvija un, vēlāk, tiks nodota no paaudzes paaudzē. Jebkurš priekšmets Jūsu dzīvē nes līdz savu personīgu enerģētiku. Bet juvelierizstrādājumi, dārgakmeņi – vel jo vairāk. Un, ja viss sanāca, ka vajag, tas ir: Jūs ar labu sirdi pasūtījāt priekš dārga Jums cilvēka rotaslietu, meistars ar visu dvēseli viņu izgatavoja, ticiet – tas nesīs prieku ļoti ilgu laiku.
Tā ka, ne gaidiet, piedalieties paši šajā aizraujoša procesa un, netieši Jūs kļūsiet par līdzautoru savai dāvanai. Es saprotu, kā tā ir lobēšana noteikta virziena mākslā un radošumā, bet tā arī ir – „katra vardē slavē savu purvu”. Bet, varbūt – „katrs pats ir savas laimes kalējs”?
Jevgeņijs JAROŠ