"IS Property", SIA "BSMC Group" 0

Vējdzirnavu iela 23, Rīga, LV-1024
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
ISProperty ir zīmols, ko izveidoja SIA “Invest Technology”, kas ir jauns uzņēmums un kurš piedāvā gandrīz visa veida darījumus ar nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā. Galvenā uzmanība tiek koncentrēta uz kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu, izmantojot to pieredzi, kas sasniegta šajā jomā pasaulē. Uzņēmuma personālsastāvu veido kvalificēti speciālisti, kas patstāvīgi pilnveido savas zināšanas ar mērķi paaugstināt nekustamā īpašuma speciālista statusu Latvijā. Mūsu misija ir sniegt augsti profesionālus pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu, tādēļ katru pakalpojuma grupu mēs organizējam atsevišķi, lai klientam tiktu nodrošināta visaugstākā kvalitāte.
Mūsu komandas pamatprincipi ir nodrošināt starpniecību darījumos ar nekustamiem īpašumiem par tādu objekta vērtību kādu ir noteicis īpašnieks un mūsu uzņēmuma peļņu sastāda procenti no darījumu summas nevis starpība, kas tiek pielikta pie darījuma summas. Līdz ar to potenciālajam klientam nav jāuztraucas par to, ka izmantojot mūsu uzņēmuma pakalpojumus, būs jāpārmaksā. Papildus klientu ērtībai piedāvājam visas pārrunas un juridiskos jautājumus uzticēt mūsu uzņēmuma speciālistiem un savlaicīgi nodrošināsim lai klientam būtu visērtākajā brīdī iespēja saņemt pilnu informāciju un piekļuvi konkrētam īpašumam.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"IS Property", SIA "BSMC Group" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"IS Property", SIA "BSMC Group" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BSMC Group
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103177838
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 30.06.2008
Juridiskā adrese:
Rīga, Vējdzirnavu iela 23, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju