"Biovet" SIA veterinārā klīnika 1

Nīcgales iela 32, Rīga, LV-1035
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Veterinārā klīnika “BIOVET” dibināta 2007. gada 12. decembrī. Lai arī jau sākotnēji varējām lepoties ar zināšanās un praksē spēcīgu kolektīvu, laikam ritot, esam guvuši arvien plašāku pieredzi dažādās veterinārmedicīnas jomās. Lai nodrošinātu pilnu veterināro pakalpojumu spektru, mūsu komandā ir veterinārārsti, kas specializējas terapijas, dermatoloģijas, traumatoloģijas, ķirurģijas, onkoloģijas jomās, kuri katrs atsevišķi un visi kopā sniegs Jūsu mīlulim maksimāli efektīvu palīdzību. Mūsu speciālisti regulāri papildina savas zināšanas vietēja un starptautiska mēroga kongresos un semināros, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām veterinārmedicīnas jomā.

Veterinārās klīnikas “BIOVET” arsenālā ir mūsdienīga aparatūra, kas sniedz iespēju uz vietas veikt asins analīzes, rentgenoloģiskos, ultrasonogrāfiskos un endoskopiskos izmeklējumus. Nepieciešamības gadījumā sadarbojamies ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterināro klīniku, BIOR Mikrobioloģijas un patoloģijas laboratoriju, kā arī LABOKLIN laboratoriju Vācijā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Biovet" SIA veterinārā klīnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Biovet" SIA veterinārā klīnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BIOVET
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003977400
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.12.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, Jasmuižas iela 14 - 28, LV-1021
Iegūt pilnu juridisko informāciju