TВ-программа - FOX

Канал предлагает увлекательные и инновационные программы, развлекающие и обучающие зрителей всех возрастных групп. Это возможность следить за популярными американскими сериалами и телешоу. Для части ТВ-содержания предусмотрена возможность выбора языка.

Outcast S02E06

Jāņtārpiņi. Kaila ģimene un draugi sēro par traģēdiju. Alisone apvienojas ar ģimeni Romā.

Смотреть архив Dakteris Herovs S01E04

Finis Vitae Sed Non Amoris. Kad piepilsētas īpašumā tiek atrasts skelets, mājas īpašnieks kļūst par pirmo aizdomās turamo - līdz Herovs sāk atklāt traģisko noslēpumu.

Смотреть архив Jauno mutantu skola S02E03

Sarežgījumi. Pasaulē, kurā mutējuši cilvēki tiek uzņemti ar neticību un bailēm, mutantu institūts mēģina panākt mieru un iespēju līdzāspastāvēt.

Смотреть архив Noziedzīgie prāti S11E02

Aculiecinieks. Losandželosas autobusā noticis uzbrukums ar zarīna gāzi. BAU jārīkojas ātri, pirms noticis vēl nopietnāks incidents.

Смотреть архив 911 S03E07

Atēna sāk. Kad no Atēnai tuvas lietas no jauna uzpeld slepkavības ierocis no 90. gadiem, uzplaiksnījumi par 1989. gadu rāda, kā Atēna pievienojās vienībai un kļuva par to policisti, kas viņa ir šodien.

Смотреть архив Staigājošie miroņi S06E06

Vienmēr aprēķināmais. Darils, Abrahams un Saša pēc misijas savā ceļā uz Aleksandiju sastopas ar šķēršļiem, tostarp jauniem draudiem.

Смотреть архив Staigājošie miroņi S06E07

7.sērija. Sestajā sezonā novērosim, kā grupa uzzina, ka, ja esi dzīvais, tev ir vairāk pienākumu - ne tikai mērķis izdzīvot.

Смотреть архив Noziedzīgie prāti: ārpus robežām S02E03

Sātana elpa. Starptautiskā reaģēšanas vienība izmeklē šķietamu pašnāvību Kolumbijā. Savādi komandai šķiet tas, ka vīrs pirms nāves iztukšojis savu bankas kontu.

Смотреть архив Noziedzīgie prāti: ārpus robežām S02E04

Smukiņš kā es. Starptautiskā reaģēšanas vienība devusies uz Dienvidkoreju, kur atrasts miris amerikāņu students. Simons piepilda savas mātes pēdējo vēlmi atrast viņa vecmāti.

Смотреть архив Izsludināts meklēšanā  S01E04

Signāla zudumi. Melnajā tirgū atrastas bruņas caursitošas lodes. Komanda dodas slepenā misijā, lai pārtvertu šo ieroču tirgoņus. Misija sāk buksēt, tādēļ komanda izmanto jauna tipa vesti, kas ļaus atrast Brendu un nogādāt viņu drošībā.

Смотреть архив Kā es satiku jūsu māti S07E03

Pīlīšu kaklsaite. Teds sastopas ar senu draudzeni, un cenšas viņai izpatikt, jo tieši viņš attiecību laikā viņu krāpis.

Смотреть архив Kā es satiku jūsu māti S07E04

Stinsona raķešu krīze. Robina apvaino sievieti, kas gatavojas iznīcināt Bārnija attiecības. Robinai tiesa piemēro terapeitiskas sesijas.

Смотреть архив Simpsoni S05E12

Bārts kļūst slavens. Strādājot par Klauna Krastija privāto asistentu, Bārts nejauši tiešajā ēterā apgāž dekorācijas un paziņo, ka to nav izdarījis.

Смотреть архив Simpsoni S05E13

Homērs un Apu. Homērs apēd vecu gaļu, ko pircis Kwik-E-Mart, un Apu paliek bez darba. Kā atvainošanos Homēram, Apu ievācas pie Simpsoniem, lai kļūtu par viņu privāto pavāru un kalpotāju.

Смотреть архив Simpsoni S12E09

HOMR. Strādājot par cilvēku-izmēģinātāju, Homērs atkāj iemeslu savai inteliģencei - viņa smadzenēs atrodams krītiņš. Viņš nolemj to izņemt, lai palielinātu savu IQ, taču atklāj, ka gudrība ne vienmēr nozīmē laimi.

Смотреть архив Simpsoni S12E10

Pokemamma. Mārdža mēģina rehabilitēt citus. Gomērs izmanto atkritumu urnu, lai salabotu cilvēku mugurkaulus.

Смотреть архив Ncis: izmeklēšanas dienests S10E09

Velna trīsvienība. Gibss apvienojas ar FIB aģentu Fornellu, tomēr viņu lietā ir pavērsiens - tiek iesaistīta bijusī sieva Dieāne Sterlinga. Tikmēr klīst baumas - Diāne palikusi pa nakti pie Makgī.

Смотреть архив Ncis: izmeklēšanas dienests S10E10

Tu labāk piesargies!. Ir Ziemassvētku laiks un Tonijs Dinozzo nevar izlemt - būt labam vai kretīnam, kad ieradīsies viņa tēvs. Tikmēr NCIS komanda "seko naudai, cenšoties izdibināt kādas slepkavības lietu.

Смотреть архив Nozieguma skelets S07E03

Plastmasas princis. Kad atrastas rotaļlietu kompānijas vadītāja mirstīgās atliekas, uzņēmuma izpilddirektors Būtam un Svītam sniedz pieeju uzņēmuma īpaši slepenajai prototipu laboratorijai.

Смотреть архив Nozieguma skelets S07E04

Vīrietis pastā. Vairākās pastkastītēs atrasts sadalīts ķermenis, ko komanda identificējusi kā vietējā veikala darbinieku. Tajā komanda nesen sadalījusi loterijas balvu.

Смотреть 14:45 Noziedzīgie prāti S11E03 Noziedzīgie prāti S11E03

Līdz nāve mūs šķirs. Kad topošā līgava Savannā tiek nogalināta pirmskāzu vakarā, BAU uzskata, ka darbojas nezināms pavedinātājs.