TВ-программа - Sony Channel

Развлекательный телеканал кинокомпании Sony Pictures Television, предлагающий зрителям лучшие голливудские фильмы, сериалы и передачи. Для части ТВ-содержания предусмотрена возможность выбора языка.

Смотреть архив Prombūtne

Emīlija un Kals devušies uz Moldovu, lai pārtvertu Fentanilas slepkavu. Šis uzdevums izrādās grūtāks nekā iepriekš tika paredzēts.

Смотреть архив Nabaga Nastja

Jeļena Korikova (Alise pazemē) tēlo galveno lomu šajā seriālā, kura sižets norisinās 19. gadsimta Sanktpēterburgā, kad Anna, zemnieku meita, ko izaudzināja barons, iemīlas kņazi Repņinā (Pjotrs Krasilovs).

Смотреть архив Svešzemniece

Sekojiet stāstam par Klēru Randalu - precētu māsiņu armijā, kura no 1945. gada noslēpumainā veidā nonākusi pagātnē 1743. gadā, kur viņa uzreiz tiek ierauta nezināmajā pasaulē, kurā viņas dzīvība ir pamatīgās briesmās.

Смотреть архив Īsā laimīgās dzīves pamācība

Seriāls stāsta par četrām jaunām sievietēm, kas strādā rekrūtēšanas aģentūrā. Saša - vientuļa un brīva. Viņa ir šķīrusies, dzīvo ar jaunāko dēlu, māti un vecmāti. Satiekot Pjotru, kas var kļūt par viņas jauno priekšnieku un mīļoto, sākās jauns periods viņas dzīvē.

Spoku mednieki

Vīrs, kas renovē 1800. gadu māju cieš no paranormālām problēmām. Viņš ziņojis par spokainu sievieti, soļu dzirdēšanu un nogrūšanu no kāpnēm.

Смотреть 05:00 Prombūtne Prombūtne

Emīlija un Kals devušies uz Moldovu, lai pārtvertu Fentanilas slepkavu. Šis uzdevums izrādās grūtāks nekā iepriekš tika paredzēts.