Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kļūdas, kas var sabojāt matraci

Lēkāšana pa matraci, Photo by Allen Taylor on Unsplash

Lēkāšana pa matraci, Photo by Allen Taylor on Unsplash

Mēs pavadām daudzas stundas, lietojot savus matračus, jo ​​lielākā daļa cilvēku trešdaļu savas dzīves pavada guļot. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka daudzi no mums ir iegādājušies patiešām labus matračus. Protams, ka vēlies, lai matracis kalpotu pēc iespējas ilgāk, tāpēc izvairies no šīm kļūdām, kas var sabojāt Tavu matraci.

Tu regulāri neapgriez matraci

Ja katru nakti, lielākoties, guli vienā un tajā pašā pozā un vietā, galu galā matracis deformējas. Lai tā nenotiktu, reizi trijos mēnešos apgriez matraci.

Tu neizmanto matrača aizsargu - pārklāju

Daudzas nepatīkamas vielas - piemēram, putekļu ērcītes, atmirušās ādas šūnas un sviedri - var nonāk Tavā matracī. Tas var novest pie tā, ka matracis nesmaržo pēc svaiguma un pat var izraisīt baktēriju augšanu. Vienkāršs veids, kā no tā izvairīties, ir izmantot matrača aizsargu.

Tu netīri matraci

Esi godīgs: kad pēdējo reizi tīrīji matraci? Matrača regulāra tīrīšana ir svarīga, ja vēlies, lai tas kalpotu ilgu laiku. Tāpēc iztīri to ik pēc trim mēnešiem. Sākumā izsūc to kārtīgi ar putekļu sūcēju, bet pleķus, kas uz tā radušies, vari tīrīt arī ar veikalos iegādājamiem mīksto mēbeļu tīrīšanas produktiem.

Tavi bērni matraci izmanto kā batutu

Lai gan bērniem ir ļoti jautri lēkāt uz gultas, tā noteikti nav laba ideja. Gultas kastes detaļas nav paredzētas lēkāšanai, un, ja Tavā matracī ir atsperes, tās tiek bojātas, kā rezultātā nenodrošina nepieciešamo ķermeņa atbalstu.

Tu turi aizvērtus aizkarus

Tev var šķist dīvaini, kāds sakars matracim ar aizkariem. Tomēr tumsa, kas rodas no aizvērtiem aizkariem var nenākt par labu Tavam matracim. Putekļu ērcītes un baktērijas vairojas tumšā un mitrā vidē. Tāpēc ir svarīgi katru rītu atvērt aizkarus, neklāt gultu uzreiz un, ja iespējams, atstāt nedaudz atvērtu logu. Tādā veidā Tavs matracis var “elpot”, un tas turpinās uzlabos ne tikai tā smaržu, bet arī samazinās iespēju matracī savairoties baktērijām.

Tu nemazgā gultas veļu pietiekami bieži

Kā jau minējām iepriekš, putekļu ērcītes, atmirušās ādas šūnas vai sviedri var viegli nokļūt Tavā matracī. To var novērst, ne vien izmantojot matrača aizsargu, bet arī regulāri mainot gultas veļu, ideālā gadījumā vismaz reizi nedēļā.

Lasi arī:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...