Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Vai pārstrādāšanās padara sievieti vīrišķīgu? Atbild Jenny May

Jenny May, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Jenny May, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Talantīgās pašmāju dziedātājas Jenny May vīrs Gatis Babris šovā "Mīla burbulī" pauda nepatiku pret sievietēm, kuras vīriem sēž uz kakla: "Ir sievietes, kuras visu dzīvi to vien sapņo, kā atrast bagātu čali un dzīvot uz viņa rēķina. Man vairāk patīk, ka sieviete pati izdomā, ka grib kaut ko darīt, realizēt sevi un vēl nopelnīt kādu naudiņu. Ja vīrieti nolaupa citplanētieši, tad vismaz viņa vismaz varēs arī izdzīvot arī bez šī vīrieša."

Savukārt pati blondīne norādīja, ka tas ir koks ar diviem galiem: "Dzīvē rāda mazliet citādāku sižetu. Es esmu gājusi strādāt arī algotu darbu un tad, kad es vakaros nācu mājās, Gatis teica, ka man samaksās, lai tikai es neeju strādāt un vairāk esmu mājās. Viņš citreiz grib, lai es vairāk šeptējos, bet, tajā pašā laikā, kad es ļoti daudz šeptējos, tad viņš tā kā vairāk grib, lai es būtu mājās."

Dziedātāja atzina, ka viņai liekas, ja sieviete pārstrādājas, tad viņā pārlieku daudz attīstās vīrišķā enerģija: "Manā sievišķīgajā izpratnē, audzinot bērnus, labāk ir strādāt pusslodzē."

Vairāk no šova "Mīla burbulī" meklē 1188 Play!

Iemet aci arī šeit:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...