Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jenny May nav bijusi sajūsmā par vīra aplidošanu un zīmēšanos ar auto

Jenny May un Gatis Babris, STV Pirmā!

Jenny May un Gatis Babris, STV Pirmā!

Jenny May, Latvijā labi pazīstamā un mīlētā skatuves māksliniece, ar vīru Gati ir precējušies septiņus gadus. Abi ir vecāki divām meitiņām un nu piekrituši kopā ar citiem labi zināmiem pāriem ar savu attiecību pieredzi dalīties “STV Pirmā!” jaunajā šovā “Mīla burbulī”, skatītājus priecējot ar nevienu vien nezināmu faktu par viņu iepazīšanos un laulības aizkulisēm. Dziedātājas vīrs Gatis vada savu uzņēmumu un aizraujas ar autosportu – brauc driftā, rallijā, ar motocikliem un kvadricikliem. Vienvārdsakot - mīl ātrumu un spēkratus, kas tiek dzīti gan dubļos, gan trasē, kā ceļos, tā bezceļos. Taču, kā izrādās, Jenny May par šādām izklaidēm nebūt nav sajūsmā. Vēl vairāk - topošā vīra aplidošana un plāns izvizināt viņu katrā randiņā citā mašīnā, viņā nav raisījis nekādas romantiskas jūtas.

“Tieši, kas tur var patikt? Izlīmē pret visiem logiem, pa visām malām. Vienkārši slikti metas, bezjēdzīgs ātrums un iekšā riepu smaka - kas tieši tur var patikt? Es nesaprotu,” izbraucienu rallija mašīnā joprojām ar šausmām atceras Jenny May. Arī mīļotā iecere izvizināt viņu glaunā kabrioletā dziedātājai nav patikusi: “Man liekas tā zīmuļa mašīna. Mati pa gaisu un es jau tā cenšos, lai tie nav pa gaisu. Un es viņam saku – taisi to jumtu ciet un nogriez skaļo mūziku,” atceras dziedātāja un spriež, ka ar mašīnām viņu noteikti nevarot uzpirkt. Vēl vairāk – lai arī viņa pati nokārtojusi autovadītāja apliecību, priekšroku dodot krietni drošākam pārvietošanās veidam – autobusam.

Pāris kopā ir jau ilgu laiku, taču joprojām spēj rast romantiku un nav pazaudējuši dzirksteli attiecībās, kas nepaliks nepamanīts arī “Mīla burbulī” skatītājiem. Turklāt nesenais ģimenes pieaugums ir ikdienu atkal pilnībā izmainījis, ļaujot izjust adrenalīnu kā bērnu audzināšanā, tā kopā būšanā. Šovu skaties piektdienu vakaros, plkst. 21:00, televīzijā sievietēm "STV Pirmā!"

Vairāk par "Mīla burbulī" lasi:
Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...