Kārtot pēc:

Atrasti 47 ieraksti

0 Vairāk
Transocean Latvia SIA ir Transocean grupas uzņēmums Latvijā. Grupai ar 23 gadu ilgu vēsturi ir savas pārstāvniecības Rīgā, Tallinā, Klaipēdā un Minskā, līdz ar ko piedāvājam pilno konteineru un neg...
0 Vairāk
KL SHIPPING nodrošina kravu piegādi no durvīm līdz durvīm, darbojoties ne tikai kā līnijas aģents, bet arī kā kravu ekspeditors. KL SHIPPING sniedz dažādus loģistikas risinājumus, piedāvājot ātrus ...
0 Vairāk
CMA CGM Group piedāvā jūras ūdenstransporta kravu pārvadājumus. CMA CGM Group ir pasaulē trešā lielākā kuģu līnija un pirmā Francijā. Kompānijas galvenais birojs atrodas Marseļā, savukārt vairāk ne...
0 Vairāk
Kuģu kravu pārvadājumi, Konteineru kravu pārvadājumi, Jūras kravu pārvadājumi, Jūras konteineru pārvadājumi, Sauszemes kravu pārvadājumi, Gaisa kravu pārvadājumi, Muitošanas pakalpojumi, Noliktavu pakalpojumi, Automašīnu piegāde.
0 Vairāk
RS Container Group piedāvā konteineru pārdošanu, ilgtermiņa un īstermiņa visu tipu konteineru un papildus aprīkojuma nomu. Mēs arī nodrošinām konteineru transportēšanu, iekraušanu-izkraušanu, u.c.
0 Vairāk
Veicam regulāros salikto kravu parvadājumus pēc noteikta grafika. Piedāvājam FCL un LCL konteineru pārvadājumus, kā arī nestandarta gabarīta kravu pārvadājumus.
0 Vairāk
AIROS SIA veic iknedēļas salikto un pilnu kravu pārvadājumus uz/no Eiropas ar sauszemes autotransportu, kā arī jūras un avio kravu pārvadājumus.
0 Vairāk
SIA "BEWESHIP LATVIA" / SIA "BEWE RIX" ir Somijas transporta un loģistikas uzņēmuma OY BEWESHIP AB meitas uzņēmums Latvijā. Piedāvājam starptautiskos sauszemes, jūras un gaisa kravu pārvadājumus.
0 Vairāk
"RITLOGISTIKA" SIA Loģistikas uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus, loģistikas pakalpojumus.
0 Vairāk
"UG TRANS", SIA nodrošina profesionālus kravu pārvadājumus ar sauszemes, jūras un avio transportu. Darbojamies Skandināvijas, Baltijas, NVS un Rietumeiropas reģionos.
Ielādēt vēl...
1188.lv