Kārtot pēc:

Atrasti 165 ieraksti

5.0 0 Vairāk
Pašapkalpošanās auto mazgātava AUTO SPA visa gada garumā, 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, piedāvā saviem klientiem iespēju pašiem nomazgāt un iztīrīt jebkuru automašīnu, izmantojot jaunākās ...
5.0 0 Vairāk
Automazgātuve Liepājā atrodas Cukura ielā 8/16, Liepājā, ērtā vietā starp pilsētas galvenajām maģistrālēm - vienā pusē ceļš uz Liepājas ostu un otrā ceļš uz Klaipēdu. Mūsu galvenais darbības veids...
0 Vairāk
Auto mazgāšana, pulēšana un salona ķīmiskā tīrīšana Liepājā. Auto stiklu tonēšana.
0 Vairāk
Auto salona ķīmiskā tīrīšana, sēdekļu dziļā tīrišana, mašīnas griestu tīrīšana, automašīnas ķīmiskā tīrīšana, traipu tīrīšana, automazgātuve Pārdaugavā, Zasulaukā (pie ''Spices'').
0 Vairāk
Mēs piedāvājm kvalitatīvu motociklu un automašīnu mazgāšanu ar rokām, kā arī automašīnu salonu tīrīšanu, lukturu pulēšanu un dažādus citus kopšanas papildpakalpojumus.
0 Vairāk
Automazgātava kompleksi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - visu, kas saistīts ar automašīnu tīrīšanu un mazgāšanu ar rokām Valmierā. Profesionāls (Karcher) aprīkojums un kvalificēts personāls.
5.0 0 Vairāk
Automazgātuve Zolitūdē, Imantā. Automašīnu mazgāšana, salonu tīrīšana, dzinēju mazgāšana, automašīnu mazgāšana ar rokām.
4.1 0 Vairāk
Automazgātuve Purvciemā. Automašīnu mazgāšana, salonu tīrīšana, dzinēju mazgāšana, automašīnu mazgāšana ar rokām.
Ielādēt vēl...
1188.lv