Kārtot pēc:

Atrasti 39 ieraksti

0 Vairāk
"Airkargo" piedāvā kravu sūtījumus uz visām pasaules valstīm. „Airkargo” nodrošina sauszemes kravu pārvadājumus Baltijas valstīs 24 stundu laikā. Airkargo" nodrošina avio kravu sūtījumus uz visām p...
0 Vairāk
Balti Logistika piedāvātie pakalpojumi: • Piegāde no durvīm līdz durvīm vairāk nekā 185 valstīs (Economy) piegādes • Efektīvas kravu konsolidācijas iespējas piegādēs no Ziemeļamerikas un Āzijas.
0 Vairāk
Veicam regulāros salikto kravu parvadājumus pēc noteikta grafika. Piedāvājam FCL un LCL konteineru pārvadājumus, kā arī nestandarta gabarīta kravu pārvadājumus.
0 Vairāk
AIROS SIA veic iknedēļas salikto un pilnu kravu pārvadājumus uz/no Eiropas ar sauszemes autotransportu, kā arī jūras un avio kravu pārvadājumus.
0 Vairāk
SIA "BEWESHIP LATVIA" / SIA "BEWE RIX" ir Somijas transporta un loģistikas uzņēmuma OY BEWESHIP AB meitas uzņēmums Latvijā. Piedāvājam starptautiskos sauszemes, jūras un gaisa kravu pārvadājumi.
0 Vairāk
Dokumentu starptautiskā kurjeru piegāde Latvijā un Baltijas valstīs 1-2 dienu laikā; Dokumentu starptautiskā kurjeru piegāde uz Krieviju, Turkmenistānu, Ukrainu, Baltkrieviju, NVS un ES valstīm
0 Vairāk
"UG TRANS", SIA nodrošina profesionālus kravu pārvadājumus ar sauszemes, jūras un avio transportu. Darbojamies Skandināvijas, Baltijas, NVS un Rietumeiropas reģionos.
Ielādēt vēl...
1188.lv