Kārtot pēc:

Atrasti 743 ieraksti

0 Vairāk
Bērnudārzā ir četras grupas, kuras apmeklē bērni no 1,5 līdz 7 gadiem. Katrai grupai ir savs unikāls izskats un attīstošā vide, kura atbilst bērnu vecumam. Telpas dalās zonās: praktiskās dzīves...
0 Vairāk
„Mūsmājas” ir tā vieta, kur bērns un viņa ģimene jūtas droši un gaidīti, kur bērns dzīvo dzīvi attiecīgajā laikā, sociāli labvēlīgā un veselības veicinošā vidē, kas respektē katra bērna individuali...
0 Vairāk
"Ketes māja" – silta un mājīga vieta Vecrīgas sirdī, kur bērni rotaļājas, izzinot pasauli. Caur rotaļāšanos bērni veido paši savu pasauli, izzina un sajūt, kā pats spēj ietekmēt lietu kārtību.
0 Vairāk
Pirmsskolas izglītības iestāde „Knābis” savu darbību ir uzsākusi pirms 12 gadiem, piedāvājot bērniem, vecumā no 2 līdz 7 gadiem, apgūt licencētu pirmsskolas programmu. ”Knābī” bērni iepazīst pasauli.
0 Vairāk
Izglītības iestādes galvenais uzdevums ir radīt interesantu, veselīgu vidi, kura nodrošina izglītojamo izaugsmi, ievērojot katra bērna „Es” attīstības īpatnības.
0 Vairāk
Pirmsskolas attīstības centrs “Čība” ir bērna otrās mājas, kur bērns jūtas brīvi, ir saprasts, gaidīts, radošs un izdomas bagāts. Tās ir mājas, kur tiek pilnveidota katra bērna individualitāte. Kat...
0 Vairāk
Bērnu pirmsskolas izglītības iestāde “Aivija” priecāsies redzēt bērnus no 1 līdz 7 gadu vecumam. Te jūs gaida ne tikai gādīgi, bērnus mīloši pedagogi, bet arī augsti kvalificēti pedagogi!
0 Vairāk
Mēs piedāvājam bērniem no 9 mēnešu līdz 5 gadu vecumam pirmsskolas izglītības iespējas. Nodarbības notiek spēļu formā. Nelielais bērnu skaits grupiņās nodrošina individuālu pieeju katram bērnam.
0 Vairāk
Pirmsskolas izglītības iestāde "Zīle" sāka darboties no 1967. gada oktobra. Iestādē darbojas 13 grupas, kuras apmeklē 260 bērni no 1,5 līdz 7 gadu vecumam.
0 Vairāk
Privātais bērnudārzs Rīgas centrā, Sagatavošana skolai, Logopēda konsultācijas, Attīstošās nodarbības, Bērnu pulciņi, angļu valoda, mākslas studija, tautas dejas.
0 Vairāk
Privātā vidusskola „Klasika” ir licenzēta un akreditēta mācību iestāde, kura dibināta 1993. gadā. Bērnudārzs bērniem vecumā no 2-7 gadiem, ar programmām gan latviešu, gan krievu valodā.
0 Vairāk
Gaujienas internātpamatskola ir Apes novada domes izglītības iestāde, kas atrodas Apes novada Gaujienas pagastā. Skolā mācās bērni no Apes, Alūksnes, Valkas un Gulbenes novadiem.
Ielādēt vēl...
1188.lv