Kārtot pēc:

Atrasti 105 ieraksti

0 Vairāk
Melno un krāsaino metāllūžņu iepirkšana no fiziskām un juridiskām personām. Bīstamo atkritumu un videi kaitīgo preču savākšana un utilizācija: elektriskās un elektroniskās ierīces (televizori, moni...
0 Vairāk
SIA „CSK Steel” projektē un ražo tērauda nesošās būvkonstrukcijas. Esam specializējušies arī vieglo tērauda rāmjveida konstrukciju ar pamatos izveidotu savilci ražošanā.
0 Vairāk
SIA "Raunas Lauktehnika" ir dibināta 1992. gadā, un kopš 1995. gada uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir - metāla dekoratīvo izstrādājumu un metāla-koka-stikla mēbeļu ražošana. Papildus uzņēmums...
0 Vairāk
Metāla konstrukciju projektēšana, ražošana, montāža. Īstenojam dažādas sarežģītības projektus (jaunbūves, rekonstruējamās ēkas, industriālās būves). Teritorijas labiekārtošana.
0 Vairāk
Uzņēmums SIA Compact Tent savu darbību metāla konstrukcijas izgatavošanas, uzstādīšanas un apkopes jomā sāka 2006.gadā. Uzņēmums ražo paviljonus un ir specializējies auto tentu izgatavošanā.
0 Vairāk
Metālizstradajumi, metālizstrādājumu ražošana Daugavpilī. Metāla durvis, vārti, žogi, margas, balkoni, metālkonstrukcijas.
0 Vairāk
ProSteel Group Liepājā - uzņēmums nodarbojas ar metāla tirdzniecību, metāla konstrukciju izgatavošanu, dažāda veida metāla apstrādi.
0 Vairāk
Uzņēmuma darbības profils ir nestandarta metālkonstrukciju un dažādu metāla izstrādājumu ražošana pēc klienta pasūtījuma un vēlmēm.
0 Vairāk
SIA Raunas Lauktehnika ir dibināta 1992. gadā. 1995. gadā uzsāktā metāla dekoratīvo izstrādājumu, metāla, koka, stikla mēbeļu ražošana ir kļuvusi par mūsu galveno nodarbošanos.
0 Vairāk
Bīstamo atkritumu un videi kaitīgo preču savākšana un utilizācija: elektriskās un elektroniskās ierīces mājsaimniecības un ofisa tehnika, baterijas un akumulatori.
4.4 0 Vairāk
SIA IronWill Steel piedāvā plašu melnā metāla jeb tērauda produkcijas sortimentu: Armatūra, Dubult-T profili, Caurules, U-profili, Loksnes, Sieti, Sijas.
Ielādēt vēl...
1188.lv