Kārtot pēc:

Atrasti 48 ieraksti

5.0 0 Vairāk
DELTARS ABSORBENTI.LV ir vadošais absorbentu materiālu un vides aizsardzības produktu izplatītājs Latvijā ar 20 gadu pieredzi. Produktu klāstā ir naftas un ķīmisko produktu savākšanas materiāli. Ab...
4.8 0 Vairāk
SIA „Vides impulss” vides piesārņojuma kontroles laboratorija strādā kopš 2008. gada. Tās specializācija ir gaisu piesārņojošo vielu emisiju mērījumi un darba vides kaitīgo faktoru testēšana. Labor...
0 Vairāk
"Termo - Eko" SIA sniedz inženierģeoloģiskās izpētes pakalpojumus. Veicam karjeriem derīgo izrakteņu krājumu aprēķinu, pazemes un lietus notekūdens monotoringu.
0 Vairāk
VVD darbības mērķis ir nodrošināt, lai tiktu ievēroti normatīvie akti vides aizsardzības, radiācijas drošības un kodoldrošības un dabas resursu izmantošanas jomā.
0 Vairāk
Naftas produktu rezervuāru tīrīšana Latvijā un Baltijas valstīs. Biomasas apkures sistēmas un aprīkojuma tīrīšana, vakuumašīnas pakalpojumi.
0 Vairāk
Akciju Sabiedrība "Latvijas Zaļais Elektrons" ( Zaļais elektrons) ir viens no vadošajiem videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekotājiem Latvijā, kas darbojas kopš 2004.gada!
0 Vairāk
Bīstamo atkritumu un videi kaitīgo preču savākšana un utilizācija: elektriskās un elektroniskās ierīces mājsaimniecības un ofisa tehnika, baterijas un akumulatori.
0 Vairāk
SIA FN-SERVISS ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā, kas speciālizējies ugunsdrošības un drošības jomā.
Ielādēt vēl...
1188.lv