Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Tukuma AO

Rādīt iepriekšējos reisus
08:10 Rīgas SAO
09:40 Tukuma AO
Rīga-Kandava-Kuldīga 7938 AS "NORDEKA"
3,15 €
69km
1h 30min
09:25 Rīgas SAO
10:43 Tukuma AO
Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 AS "NORDEKA"
3,15 €
69km
1h 18min
10:20 Rīgas SAO
11:30 Tukuma AO
Rīga-Tukums-Pūre-Talsi 7041 AS "Talsu Autotransports"
3,15 €
68km
1h 10min
11:45 Rīgas SAO
13:15 Tukuma AO
Rīga-Kandava-Kuldīga 7938 AS "NORDEKA"
3,15 €
69km
1h 30min
13:10 Rīgas SAO
14:40 Tukuma AO
Rīga-Kuldīga-Liepāja 7939 AS "NORDEKA"
3,15 €
69km
1h 30min
15:55 Rīgas SAO
17:20 Tukuma AO
Rīga-Kandava-Kuldīga-Pāvilosta 7938 AS "NORDEKA"
3,15 €
69km
1h 25min
18:10 Rīgas SAO
19:36 Tukuma AO
Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
3,15 €
69km
1h 26min
20:10 Rīgas SAO
21:30 Tukuma AO
Rīga-Kandava-Kuldīga 7938 AS "NORDEKA"
3,15 €
69km
1h 20min
22:40 Rīgas SAO
23:48 Tukuma AO
Rīga-Tukums-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
3,15 €
68km
1h 8min