You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

3 iemesli, kādēļ tev vajag PSRS laika auto!

Volga, foto - Image by Артём Апухтин from Pixabay

Volga, foto - Image by Артём Апухтин from Pixabay

Jo Tu vecāks paliec, jo vairāk novērtē visu, kam ir pārbaudītas vērtības. Tas pats attiecas arī uz auto. Pietam, ja tam ir sava vēsture, kas var aiznest Tevi atpakaļ atmiņās un ļaut izdzīvot lieliskos pagātnes piedzīvojumus vēlreiz un vēlreiz, tam uzreiz ir ne tikai vēsturiskā vērtība, bet arī emocionālā pievienotā vērtība. Lūk, 3 iemesli, kādēļ Tev noteikti vajag PSRS laika auto!

1. Tas nāk atpakaļ modē!

Ja esi pietiekamā vecumā, tad atceries, cik tukšas ielas bija agrāk? Mašīna bija īsts šiks! Ja Tu brauci ar glauno Žiguli vai Volgu, tad tev visas durvis bija vaļā – tik šiks Tu skaitījies. Žigulis jeb Lada spēja izbraukt pat pa mežiem un lauku ceļiem - nekas nespēja apturēt žiguļa vadītāju no piedzīvojumiem! Un tie bija paši foršākie piedzīvojumi, vai ne?! Tagad jau PSRS mašīnas skaitās kā retro auto un ir stilīgi, ja Tev ir tāds auto, ar ko iekarot ielas.

2. Tu vēlies savā īpašumā vēsturisku relikviju!

Lai gan pilsētas ir pārpildītas ar jaunāko auto modeļiem, PSRS laika auto joprojām saglabā savu šiku arī mūsdienās. Ja auto ir vismaz 30 gadu vecs, tam ir atbilstoši saglabāts vizuālais un tehniskais stāvoklis, kultūrvēsturiskā nozīme, ja auto netiek izmantots kā ikdienas transportlīdzeklis vari pat saņemt īpašu vēsturiskā spēkrata statusu. Šādus auto jo īpaši novērtē kolekcionāri un cilvēki, kuriem auto tēma ir jo īpaši tuva. Auto fanāti noteikti savā īpašumā uztur vismaz vienu Padomju laika mašīnu.

3. Ar to vari pelnīt!

Tie Padomju auto, kas saglabājušies mūsdienās, arvien biežāk gūst popularitāti kā dažādu pasākumu atribūti – kāzās, dažādos pasākumos un svētkos. Un kur nu bez Volgas Jāņu nakts krāsā pašā Līgo vakarā?! Retro auto ir jo īpaši veiksmīgi nomāšanai un kā fotosesiju atribūts.

Kā uzturēt kārtībā PSRS laika auto jeb kur iegādāties rezerves detaļas?

Kā jebkuru auto, arī PSRS laika automašīnas prasa savu apkopi. Tomēr mūsdienās šo auto detaļas tik viegli neatrast. Par to, lai tev būtu pieejamas visas auto detaļas Padomju laika mašīnas uzturēšanai kārtībā, parūpējies ir “Sparnis DS”. Pavisam reāli ir dabūt rezerves daļas Krievijas automašīnām – gultņus, tahogrāfus, sprauslas, kardānus, bremžu sistēmas gan GAZ, KRAZ, KAMAZ, LADA, NIVA, VOLGA un citiem auto, kas ražoti PSRS un Krievijā!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...