You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

5 situācijas , kad ir vērts padomāt par krūšu palielināšanas operāciju

Krūšu palielināšana. Foto:  Castorly Stock, Pexels.com

Krūšu palielināšana. Foto: Castorly Stock, Pexels.com

Krūšu palielināšana ir viena no populārākajām manipulācijām plastiskajā ķirurģijā. Sabiedrībā gan aizvien vēl valda stereotipi par to, ka krūšu palielināšana – tas ir milzīgs E izmērs bārbijas tipa jaunkundzēm. Bet tas nebūt tā nav. Sievietes mēdz krūtis palielināt arī tikai par vienu vai diviem izmēriem, lai atgūtu vai uzlabotu to formu utt.

Krūšu palielināšanas operācija veikšanu jāplāno gadījumos, kad :

- Krūtis ir ļoti mazas vai to praktiski nav un sievietei tas rada milzu psiholoģisku diskomfortu.

- Pēc bērnu zīdīšanas krūtis ir zaudējušas savu formu un apjomus, tādejādi sievietei radot nepatiku pret sevi. Šajā gadījumā gan ir vērts apsvērt iespēju ne tikai krūtis palielināt , bet arī ķirurģiski pacelt. Abas šīs manipulācijas iespējams veikt vienas operācijas laikā.

- Strauji zaudēta svara gadījumā. Šādās situācijās šķiet, ka beidzot iegūts izcils ķermenis, tikai krūtis vairs nav tādas, kā iepriekš. Tās sarukušas ne tikai savos apjomos, bet arī stingrums zudis,

- Vēlme pēc vizuāli pievilcīgākas krūšu formas. Šādos gadījumos sievietes izvēlās neliela izmēra implantus, galveno uzmanību pievēršot tieši implantu formai.

- Vēlme pēc tiešām lielām krūtīm. Ja sieviete visu mūžu ir sapņojusi par tiešām kuplām krūtīm, tad kāpēc sev liegt to prieku? Jāņem gan vērā, ka plastiskais ķirurgs balstoties uz sievietes veselības stāvokli un ķermeņa proporcijām, var ieteikt izvēlēties mazākus implantus, nekā iecerēts.

Interesanti:

Adriana Miglāne atklāj cik izmaksājusi viņas krūšu palielināšanas operācija

Elīna Didrihsone krūtis palielinājusi par godu kāzām

Kā Viktorija Vailda sadzīvo ar savām milzīgajām krūtīm

Noskaties video un uzzini kāpēc Elīna Gluzunova nolēma palielināt krūtis un kā noritēja viņas operācija.


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...