You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Izskatās, ka laikapstākļi mūs lutinās

Laikapstākļi (Image by DistantSpace from Pixabay)

Laikapstākļi (Image by DistantSpace from Pixabay)

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā nedēļā laiks Latvijā būs sauss un saulains. Dienās gaisa temperatūra saglabāsies silta, bet naktī gan, debesīm skaidrojoties, vietām gaisa temperatūra var pazemināties nedaudz zem 0°.

Laikapstākļi nedēļas sākumā

Diennakts gaišajās stundās gaiss iesils līdz +14…+17°, bet naktīs gaisa temperatūra pārsvarā būs +6…+12° robežās. Būtiskas izmaiņas laikapstākļos nav gaidāmas. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidaustrumu vējš. Pirmdien laiks būs sauss un saulains, bet otrdien vietām iespējams neliels lietus. Predzams, ka trešdien vietām vēja ātrums palielināsies līdz 15-16 m/s.

Laikapstākļi Latvijā nedēļas vidū

Nedēļas vidū - ceturtdien un piektdien - laiks būs sauss un debesīs bieži redzēsim sauli. Gaisa temperatūra diennakts gaišajā laikā būs no +12…+15°, savukārt diennakts tumšajā laikā var pazemināties līdz 0…-1° grādiem.

Spriežot pēc pašreizējām prognozēm, nedēļas nogalē varētu atgriezties nokrišņi, tāpēc izbaudīsim saulīti, cik bieži tas ir iespējams, un no rīta būsim īpaši piesardzīgi, jo ceļi nokritušo lapu un zemās temperatūras dēļ varētu būt slideni.

Lasi arī šos rakstus:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...