You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kāpēc izjuka Nikas Lindes attiecības ar pirmā bērna tēvu?

Nika Linde, 1188 Play ekrānšāviņš

Nika Linde, 1188 Play ekrānšāviņš

Ķermeņa un prāta trenere Nika Linde šobrīd ir laimīgi precējusies, audzina divus dēlus, realizē sevi profesionāli – kopumā dzīvo to dzīvi, kādu vienmēr ir vēlējusies. Taču ceļš līdz tai nemaz nebija tik ātrs un viegls, kā no malas varētu izskatīties. Par to, kādēļ tomēr izjuka viņas visnotaļ saskanīgās attiecības ar vecākā dēliņa tēvu, un kā iepazinās ar tagadējo vīru, Nika atklāti dalās sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas”:

“Viņš bija ļoti labs cilvēks, gurds, atvērts, enerģisks, mums viss it kā bija labi, tikai .. es jutos viņa enerģijas nospiesta. Tas attiecību modelis, kādu viņš vēlējās, būtu droši vien derīgs ļoti daudzām sievietēm, bet ne man. Tas ir – kad vīrs ģimeni nodrošina finansiāli, ved ceļojumos, bet sieviete rūpējas par mājas pavardu, gatavo ēst, un tā tālāk. Bet man vajadzēja “iet uz āru”, attīstīties, kaut ko sasniegt, izaicinājumus .. Viens no šādiem izaicinājumiem man bija crossfit sacensības, kur arī iepazinos ar Jāni, savu tagadējo vīru. Es jau jutu, ka esošajās attiecībās mēs neesam īstie cilvēki kopā, un tā iepazīšanās tikai visu paātrināja.”

Par to, cik neparasti sākuma posmā attīstījās abu mīlas stāsts, un kāpēc Nika nav pieņēmusi vīra uzvārdu, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Nikai Lindei ar vīru iesākumā bijis kaislīgs interneta romāns

Nika Linde atklāti par savu toksisko attiecību pieredzi

Nika Linde ir sastādījusi seksa grafiku


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...